penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Didžiulio gaisro Peterborough kaltininkai – paaugliai: pridarė žalos už 2 mln. svarų
tiesa.com
Twitter.com, CambsCops
Gaisro padariniai

Praeitą savaitę Peterborough sunkvežimių stovėimo aikštelėje kilo didžiulis gaisras, kurio metu apgadinti 48 sunkvežimių priekabos. Iš viso pridaryta žalos už daugiau nei 2 mln. svarų sterlingų, rašo Peterboroughtoday.co.uk.

Apie 19 val. rugpjūčio 29 d. bendruoju skubios pagalbos numeriu buvo gautas iškvietimas. Incidento metu įvyko didelis sprogimas, o gaisro dūmai kilo aukštai, buvo aiškiai matomi ir užtvindė beveik visą miestą.

Policija sulaikė padegimu įtariamą paauglių grupę. Sulaikytiesiems nuo 15 iki 19 metų. Šiuo metu jie yra laikomi Thorpe Wood policijos nuovadoje.

Aikštelė priklauso įmonei „Whirlpool“. Jos atstovas apie incidentą sakė: „Rugpjūčio 29 d. ketvirtadienį JK „Whirlpool“ atstovybės „Hotpoint“ gamyklos teritorijoje lauke kilo didžiulis gaisras. Norime užtikrinti, kad jo metu niekas nenukentėjo ir neapgadintas nei vienas Peterborough, Cambridgeshire buvęs pastatas. Penktadienio rytą vietoje darbas vyko kaip įprasta. Mums pranešė, kad policija įtaria padegimą.“

[TW=https://twitter.com/itvanglia/status/1167313779928924161]

Gaisras kilo apie 18.45 val. vietoje, kurioje stovėjo atsarginių dalių prikrautos sunkvežimių priekabos. Plečiantis ugniai, sugadintos maždaug 50 priekabų.

Su ugnimi kovojo apie 50 ugnigesių gelbėtojų. Prisijungė brigados iš Cambridgeshire, Suffolk, Norfolk, Northamptonshire ir Lincolnshire. Ugnis suvaldyta apie 21 val.

Bendrasis pagalbos centras sulaukė daugiau nei 200 skambučių apie šį kelių mylių spindulių matytą gaisrą.

Gaisro sukėlimu įtariami penki padegėjai, kurių vienas 16-metis, trys 15-mečiai ir vienas 19-metis, pabuvę policijos nuovadoje paleisti į laisvę. Vaikinai įprastą gyvenimą gyvens tol, kol vyks incidento tyrimas.

Ši žinia pribloškė miestelio gyventojus. Jis pasipiktino tokiu policijos sprendimu milžiniškų nuostolių pridariusiems paaugliams suteikti nuolaidas.

[TW=https://twitter.com/ShujahS/status/1167141296080900098]

2019 09 03 06:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt