šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Dingusios devyniolikmetės Leah Croucher mama atskleidė šiurpių detalių apie dukros dingimą
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Vasario 15 dieną buvo paskelbta devyniolikmetės L. Croucher paieška. Mergina paskutinį kartą buvo pastebėta Milton Keynes ir po mėnesių mėnesius trukusio tyrimo spauda bei teisėtvarkos institucijos paviešino ne vieną spekuliaciją, kas galėjo nutikti dingusiai merginai.

Leah mama neseniai paskelbė, kad prieš dingdama jos dukra įsitraukė į santykius su gerokai vyresniu vyru, kuris, pasak mamos, taip pat buvo vedęs ar bent susižadėjęs.  

Mama teigia bandžiusi nutraukti poros santykius, tačiau jai nepavyko, o po dukros dingimo visi įkalčiai ir teorijos tyrėjus paprasčiausiai vedžioja ratais.  

Mama pasakoja, esą dukra labai stengėsi nuslėpti santykius su vyresniu vyru. Paskutinį sykį ji buvo pastebėta vasario 15-tą dieną, dėvėjo tamsius drabužius, nešėsi mažą, juoda kuprinę.  

Nepaisant policijos paskelbtos ir per visas žiniasklaidos priemones daugsyk kartotos visuotinės paieškos, merginos buvimo vieta ligi šiolei lieka paslaptimi.  

Leah mama Claire, neiškentusi bylą gaubiančios tylos, nutarė prabilti apie dukros romaną su vyru, kurio vardas negali būti paviešintas dėl teisinių priežasčių. Romanas prasidėjo, kai Leah buvo dar paauglė.  

Mama teigė, kad vos Leah jai pasipasakojo apie romaną, negalėjo nustoti kalbėti apie savo naują mylimąjį, tad ji iškart suprato, kad dukra šiam vyrui atidavė širdį.  

Leah kone kas vakarą važiuodavo aplankyti mylimojo, nors taksi jai atsieidavo bent £13 į vieną pusę.  

Po kurio laiko Leah šeima išsiaiškino, kad jos meilės objektas - susižadėjęs, tad grasė dukrą nutraukti su juo santykius. Kurį laiką jie manė, kad dukra taip ir padarė.  

Po kurio laiko Claire suprato, kad dukra ją apgaudinėja ir toliau susitikinėja su vyru, kuris tada buvo gal net jau vedęs.  

Policija apklausė vyrą dėl Leah dingimo, tačiau jis turėjo alibi.  

Iki pat dingimo dukra elgėsi labai keistai - vasario 3 dienos vakarą Leah tėvams pasakė, kad su draugėmis naktį praleis viešbutyje mieste.  

Tik po kurio laiko, patikrinus Leah banko atsiųstus dokumentus, tėvai suprato, kad dukra jiems melavo - kambarį ji užsisakė daug pigesniame viešbutyje netoliese, o ir jos draugės tėvus patikino tą naktį jos nematę.  

Deja, iki to laiko, kai merginos melas išaiškėjo, o ji pati buvo paskelbta ieškomu žmogumi, viešbutis jau buvo ištrynęs tos nakties CCTV apsaugos kamerų užfiksuotus įrašus.  

Vėliau, vasario 14 dieną mergina taip pat trumpam dingo, tėvams pasakiusi, kad Eina praleisti laiko su drauge. Draugę apklausus tyrimo metu paaiškėjo, kad ši Leah tą vakarą nematė.  

Tėvai baiminasi, kad net jei paauglė pabėgo savo noru, ji gali būti laikoma prieš savo valią arba jau būti negyva, juos guodžia tik mintis, kad dukra nuo vaikystės mokėsi kovos menų.  

Policija prašo visų asmenų, galinčių suteikti informacijos, skambinti trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas 43190049929, už vertingą informaciją žadama £5,000 premija.

2019 10 30 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt