sekmadienis, liepos 5 d.
Dingusios penkiolikmetės byloje - šiurpi jos tėvo rasta vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuota be sąmonės ant grindų gulinti jo dukra
tiesa.com
facebook nuotrauka

Hannah Black iš Edinburgo dingo rugpjūčio 17 dienos popietę, paskutinį sykį pastebėta buvo Inverkeithing stotyje Fife.

Išsigandęs tėvas prašo visuomenės pagalbos ir maldauja bet kokios informacijos po to, kai, kaip manoma, jaunuolių grupė nufilmavo jo Hannah be sąmonės gulinčią nežinomame name ir įkėlė įrašą į socialinius tinklus.

Hannah Black dingo penktadienį, rugpjūčio 17 dieną. Po to, kai apie vidurnaktį ji buvo pastebėta Inverkeithing stotyje Fife, atrodė disorientuota, ją laikė jaunuolis, o po to jos niekas nebematė.

Hannah yra šviesių plaukų, vidutinio ūgio, paskutinį kartą matyta dėvėjo pilką džemperį su gobtuvu, džinsus ir sportbačius. Socialiniame tinkle Facebook merginos tėvas pasidalijo pagalbos maldaujančia žinute, kurioje teigė, kad Hannah dingo vakar, apie 13:15 dienos vietos laiku.

Ji įsėdo į traukinį, važiuojantį į Kirkcaldy, kur vakar naktį buvo įkeltas vaizdo įrašas, kuriame jo dukra be sąmonės guli kažkokiame name, kartu su mergina buvo, kaip manoma 4-5 jaunuoliai.

2019 08 17 15:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt