penktadienis, liepos 3 d.
Disko metikas karjeros nebaigia
tiesa.com

Sidnėjaus ir Atėnų olimpinis čempionas Virgilijus Alekna nebaigė sportininko karjeros, pranešė portalas sportas.info. Sportininkas šiuo metu aktyviai treniruojasi ir ruošiasi dalyvauti 2013-ųjų Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, kuris vyks Rusijoje.

Anot V. Aleknos, tai neturėtų būti didelė staigmena, nes jis niekada nebuvo tvirtai apsisprendęs baigti karjerą. „Niekada nebuvau tvirtai apsisprendęs baigti sportuoti. Galvojau dalyvauti dešimtame savo Pasaulio čempionate. O jei jau važiuoti į Pasaulio čempionatą, tai ne šiaip sau, o pasistengti pasirodyti kuo geriau ir jam pasiruošti. Todėl be Pasaulio čempionato bus dar ir kitų varžybų – kaip pasiruošimo pirmenybėms“, – sakė lengvaatletis.

Vienos iš tokių bus „Deimantinės lygos“ varžybos – komercinis geriausiųjų pasaulio lengvaatlečių turnyras. V. Alekna pripažino, kad dalyvaujant jame galima užsidirbti pinigų, tačiau neišskyrė finansinio uždarbio reikšmės. „Suprantama, kad Deimantinėje lygoje galima užsidirbti. Bet ir pasaulio čempionate – taip pat“, – kalbėjo atletas.

Dukart pasaulio čempionas V. Alekna dabar neatmeta galimybės dalyvauti ir 2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpiadoje.

2012 11 23 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt