šeštadienis, gegužės 30 d.
Domina £38,000 alga - galite išbandyti sekso žaislus ir atsakinėti į elektroninės parduotuvės klientų klausimus apie juos
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Interneto parduotuvė ieško intymių klientų aptarnavimo vadybininko/-ės, kuri/-is atsakytų į klientų klausimus apie sekso žaislus.

Po to, kai parduotuvė buvo užtvindyta laiškais, kuriuose buvo prašoma patarimų, kaip naudoti jų parduodamus intymius produktus, internetinė parduotuvė OnBuy.com nori pasamdyti labai unikalų darbuotoją.

Geriausia yra tai, kad jums nereikia būti kvalifikuotu sekso terapeutu, kad atliktumėte šį darbą.

Šiuo metu jie teigia, kad prie jų komandos prisijungsiąs intymių klientų aptarnavimo vadybininkas, užuot klausęsis žmonių skundų savo lytinėmis problemomis, sužinos viską apie sekso žaislus bandymo būdu ir nuotoliniu būdu atsakys į žmonių klausimus apie juos.

Už tai gausite 38 000 svarų sterlingų per metus.

„OnBuy.com“ atskleidė, kad kiekvieną mėnesį iš klientų gauna daugiau nei 500 klausimų, kuriuose klausiama, kaip geriausia naudoti jų parduodamus produktus.

Be to, intymių klientų aptarnavimo vadybininkui kiekvieną mėnesį bus išsiųstas intymių daiktų popuri, kad darbuotojas galėtų su jais artimiau susipažinti.

Asmenys, svarstantys kandidatuoti į šias pareigas, turi turėti patirties su su seksu susijusiais gaminiais ir puikius klientų aptarnavimo įgūdžius.

2020 02 04 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt