ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Donkasteryje paaugliai užpuolė moterį: nukentėjusioji piktinasi policijos darbu
tiesa.com
Facebook.com, nuotr. Anca Si Piticci

Socialiniame tinkle plinta vienos Donkasteryje gyvenančios moters pasakojimas apie tai, kaip ją, vėlyvą šeštadienio vakarą jos pačios kieme užpuolė būrys paauglių.

„Prieš 63 valandas savo pačios kieme buvau užpulta 10 paauglių, berniukų ir mergaičių. Iš automobilio bagažinės ėmiau daiktus. Jie ėjo pro šalį šaukdami, o pamatę mane ėmė keikti. Paprašiau jų prislopinti balsus, mat buvo 23.30 val. ir name miegojo vaikai. Tada viena iš merginų priėjo prie manęs ir ėmė vadinti įvairiais vardais. Dar kartą paprašiau jos kalbėti tyliau ir atsitraukti nuo manęs, nes ji stovi mano nuosavybėje ir aš galiu iškviesti policiją“. – feisbuke rašė Anca.

Tą akimirką, pasak moters pasakojimo, paaugliai ją užpuolė. „Lenkiška š***ė“, – pravardžiavo jie moterį, daužė ją kumščiais ir keliais, liepė nešdintis atgal į savo šalį. Moteriai pavyko pabėgti ir prisibelsti į kaimyno duris. Išėjęs jis bandė nuraminti įsisiautėjusius paauglius.

„Tuo tarpu aš įbėgau į kambarį ir paskambinau policijai, – tęsė moteris. – Jie sulaužė tvorą ir išdaužė mano draugo automobilio, kuris stovėjo mano kieme, langą. Tada jie ėmė belstis į mano namo duris. Netrukus po to jie pabėgo. Mačiau, kaip trys paaugliai įsėdo į juodos spalvos automobilį ir nuvažiavo, kiti išsilakstė kas kur. Atvažiavus greitajai pagalbai, buvau nuvežta į priimamajį“, – pasakojo nukentėjusioji.

Kaip teigė ji, net praėjus tiek daug laiko po šio įvykio, policija vis dar neapklausė moters. Tik po 20 valandų su ja buvo susisiekta ir pasakyta, kad tai – šeštadienio vakaras ir barai yra pilni žmonių, tad pareigūnai dabar negali imtis šio tyrimo, tačiau „jie taip visko ramiai nepaliks“.

„Jie pažadėjo mane apklausti, o pasakojimą nufilmuoti, tačiau nuo tos dienos su manimi dėl to susisiekta vis dar nebuvo, – tęsė moteris. – Mano vienintelis kaip jaunos mamos ginklas – policija, tačiau ir ji man negalėjo padėti. Kodėl tokią vėlyvą valandą 13-15 metų vaikai slampinėja gatvėmis?“

2019 03 19 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt