pirmadienis, sausio 25 d.
Drąsuolis devynerių metų berniukas šoko į jūrą gelbėti draugo nemokėdamas plaukti, deja, tragedija įvyko
tiesa.com
socialinių tinklų nuotrauka

Deja, nepaisant drąsaus draugo pastangų, Dillan Brown nuskendo Pigeon's Cove, Llandudno, šiauriniame Velse.

Devynerių metų berniukas drąsiai puolė į jūrą paskui draugą, kuris paslydo nuo uolos. Mažametis, kuris negali būti įvardytas dėl teisinių priežasčių, draugą jūroje gelbėti puolė nepaisant to, kad pats nemokėjo plaukti.  

Jam pavyko ištraukti trylikametį Dillaną Browną į krantą ir atkreipti suaugusiųjų dėmesį, tačiau paauglys mirė ligoninėje.  

Velso spaudoje teigiama, kad vaikai leido dieną kartu prieš nuspręsdami eiti pasivaikščioti pakrantėje Llandudno.  

Koroneris David Pojur po nelaimingo atsitikimo gyrė jaunąjį gelbėtoją ir guodė jį sakydamas, kad jis tikrai parodė nepaprastą drąsą ir padarė viską, ką galėjo, kad išgelbėtų draugą.  

Pasakojama, kad Dillanas užsiropštė ant uolos, tačiau neišlaikęs pusiausvyros įpuolė į jūrą. Berniukas kelis kartus šaukėsi pagalbos, tačiau atėjo didžiulė banga ir devynmetis pamatė draugą plūduriuojant veidu žemyn.  

Apie 20:30, ištraukęs draugą iš vandens drąsusis berniukas atkreipė pro šalį ėjusio Scott Hughes dėmesį ir paprašė pagalbos, sakydamas, kad jo Draugas įkrito į jūrą ir mirė. Scott Hughes berniukui atliko pirmąją pagalbą, tačiau berniukas nekvėpavo, nepavyko apčiuopti ir jo pulso.  

Pagalbos tarnybos atvyko apie 21:10, tačiau Dillano gyvybės išgelbėti nepavyko.

2019 11 06 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt