trečiadienis, liepos 15 d.
Drąsus praeivis sulaikė mopedu važiuojančius plėšikus
tiesa.com

Šiaurės Londone viena moteris per kelias sekundes patyrė visą puokštę emocijų: iš pradžių ją apiplėšė du mopedu važiuojantys plėšikai, o netrukus, drąsaus praeivio dėka, ji atgavo prarastus daiktus.

Visa tai įvyko Islington’o savivaldybės teritoriją, o nusikaltimą ir jo atomazgą užfiksavo greta važiuojančiame automobilyje įrengtas vaizdo registratorius.

Anot įrašą paskelbusio asmens, nusikaltimas įvykdytas praėjusį sekmadienį, lapkričio 19-ąją. Jame matyti, kaip prie šaligatviu einančios moters prisiartina mopedas, o ant galinės jo sėdynės įsitaisęs asmuo griebia rankinę ir plėšikai nurūksta.

Abstulbusi auka tik pavymui stebi nuvažiuojančius piktadarius.

Tačiau vos po kelių sekundžių į gatvės važiuojamąją dalį išbėga vyras, kuris staigiu veiksmu griebia motorolerio keleivį ir nutempia jį nuo sėdynės ant asfalto. Šis paleidžia pagrobtąjį rankinuką ir nuskuodžia pas bendrininką.

„Neįtikėtina drąsa“, – komentuoja situaciją automobilio vairuotojas.

Apie įvykį pranešta policijai.

Tokių nusikaltimų skaičius Londone pastaruoju metu išaugo. Reaguojant į tai sostinės valdžios atstovai net inicijavo draudimą, kuris neleistų kai kuriose Londono dalyse motoroleriais vežti keleivius ant galinės motorolerių sėdynės.

2017 11 22 12:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt