šeštadienis, birželio 6 d.
Du vyrai areštuoti po to, kai paaugliui miesto centre smogta peiliu į krūtinę
tiesa.com
facebook nuotrauka

Po penktadienį Vatfordo miesto centre įvykdyto užpuolimo policija sulaikė du vyrus.

Apie 16.45 val. 19-metis vaikinas buvo peiliu padurtas į krūtinę pagrindinėje Watfordo gatvėje, už „Costa Coffee“ kavinės.

Jis buvo priglobtas parduotuvėje, po kelių minučių atvyko policija ir paramedikai. Incidentą tiriantys detektyvai šiandien sulaikė 20-metį vyrą iš „Tottenham“ ir 18-metį iš Bushey rajono.

Šiuo metu jie abu yra laikomi policijos areštinėje. Policija teigia, kad į penktadienio įvykį buvo įtraukti keli žmonės.

Vyriausias pareigūnas, tiriantis užpuolimą, sako, kad tai nebuvo atsitiktinis išpuolis.

Detektyvas seržantas Darrenas Machinas iš Watfordo vietinio nusikalstamumo skyriaus sakė: „mums malonu pranešti, kad auka sveiksta sparčiai ir šiandien buvo suimti du įtariamieji.

Mes tęsiame aplinkybių tyrimą ir esame įsitikinę, kad visos susijusios šalys yra pažįstamos. Mes ir toliau kreipiamės į liudytojus dėl incidento, kuris nutiko judrioje gatvėje tuo metu, kai aplink būtų buvę daugybė kitų žmonių.

Jei turite informacijos apie tai, kas atsitiko, bet dar nesate su mumis kalbėję, susisiekite su pajėgomis“.

Detektyvui seržantui Machinui galite siųsti laišką el. paštu darren.machin@herts.pnn.police.uk, taip pat galima pateikti informaciją internete adresu www.herts.police.uk/report, skambinti 101 arba susisiekti su „Crimestoppers“ anonimiškai telefonu 0800555111.

2020 02 09 22:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt