šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Dviratininką užmušti galima ir be priežasties
tiesa.com

Šylant orams gatvėse pasirodo vis daugiau dviratininkų, tačiau ne visiems eismo dalyviams tai patinka. O kodėl nepatinka – logiškai paaiškinti sunku.

Antradienį Bristolyje užfiksuotas beprasmės automobilių vairuotojų neapykantos pavyzdys dviratininkams – bandyta tyčia jį sužaloti. Prie gatvės pakraščiu važiavusio dviračio pasuko priešinga kryptimi judėjęs BWM, kuris stabtelėjo, o prie automobilio vairo sėdėjęs vyras ištiesė ranką ir bandė tyčia pastumti dviratį. Šis susvyravo, bet išlaikė lygsvarą.

Sunku paaiškinti tokio elgesio motyvus – tarp dviratininko ir automobilio buvo užtektinai vietos, jie vienas kitam kelio nepastojo. Juolab, kad ant dviratininko šalmo pritvirtinta kamera darytame vaizdo įraše aiškiai matosi, jog kitoms transporto primonėms jis nekliudė, o štai BMW vairuotojui vietos kelyje neužteko.

„Šįkart man nieko neatsitiko, tačiau viskas galėjo baigtis žymiai blogiau, net mirtimi - o jeigu būčiau virtęs ir su galva trenkčiausi į šaligatvio bortelį?“, – sakė 36 metų dviratininkas Dave Edmonds.

Jis dėl įvykio kreipėsi į policiją. Pradėtas tyrimas, teisėsaugininkų atstovas spaudai pranešė, kad, pagal pirminius požymius, šis įvykis gali būti traktuojamas kaip užpuolimas.

2016 03 09 07:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt