šeštadienis, balandžio 4 d.
Dvylikametei mergaitei pedofilas senelis abortą atliko su kabliu paltams
tiesa.com
South Wales Police

Charlottei Wade turbūt prireikė ypatingos drąsos nusimesti anonimiškumo šydą ir prabilti apie tai, kokį siaubą išgyveno būdama dvylikos. Dabar jau dvidešimt dviejų metų amžiaus Charlottė dalinasi savo istorija tam, kad įkvėptų kitus vaikystėje pedofilų išpuolius kentėjusius žmones atvesti nusikaltėlius į teisingumo rankas.

Charlottę ne vienerius metus tvirkino jos netikras senelis Raymondas Hodgesas. Jis ją ne kartą prievartavo ir būdama dvylikos mergaitė nuo jo pastojo.

Pabaisa Raymondas Hodgesas tuomet namuose pats jai atliko abortą panaudojęs kablį paltams. Drąsioji Charlottė apie pedofilo senelio atliktą procedūrą pasakoja: „niekada nejaučiau didesnio skausmo - galvojau, kad mirsiu”.

Ji nutarė mesti teisę į anonimiškumą ir nutarė papasakoti apie pragarą, kurį išgyveno nuo septynerių metukų amžiaus. Dabar Raymondas Hodgesas yra 73-jų metų amžiaus ir atlieka 25-erių metų trukmės laisvės atėmimo bausmę, tad greičiausiai į laisvę jis jau nebeišeis.

Raymondas Hodgesas buvo įkalintas 2017-tais metais dėl gijos seksualinių nusikaltimų, kurių auka tapo Charlottė: prievartavimo, užpuolimų bei nelegalaus aborto. 2016-tų metų lapkritį Charlottė pagaliau rado savyje jėgų pranešti apie netikrą savo senelį policijai ir sako nuo to laiko pamažu lipdanti savo gyvenimo šipulius atgal į vietas.

Raymondas Hodgesas yra Charlottės patėvio tėvas. Nors jis gyveno Southend-on-Sea, Essexe, kartą per mėnesį keliaudavo 200 mylių tam, kad kelioms savaitėms apsistotų su Charlottės šeima Barry, South Glamorgan. 2002 metais, kai Charlottei buvo penkeri jis pasisiūlė ją prižiūrėti kol mama ir patėvis buvo darbe.

Charlottė pasakoja: „Mylėjau Raymondą kaip tikrą senelį. Jis visad man atveždavo šokolado. Bet tą dieną jis buvo kitoks, klausė manęs, ar moku bučiuotis kaip suaugusi. Kai pasakiau, kad ne, jis pabučiavo mane į lūpas. Po to pasakė man, kad tai bus mūsų maža paslaptėlė. Nuo to laiko jis taip darydavo kaskart, kai buvome vieni.”

Tvirkinimas vis rimtėjo ir kitą kart atvažiavęs Hodgesas vertė Charlottės tėvams užmigus mergaitę jį liesti. Greitai ji pradėjo bijoti jo apsilankymų. 2003 metais Hodgesas nutarė persikelti gyventi arčiau šeimos. „Man darėsi silpna, jis ėmė gyventi vos už kelių minučių kelio nuo mūsų namų ir apsistodavo kone kiekvieną savaitgalį.

Jis vertė mane jį liesti ir lietė mano genitalijas. Jis grasino skriausti mano brolius, jei kam nors apie tai prasitarsiu. Aš labai norėjau juos apsaugoti, tad tylėjau.”

Po metų, kai Charlottei buvo septyneri, Hodgesas nusivedė ją į savo butą, pargriovė ant svetainės grindų ir išprievartavo. Ji pasakoja: „skausmas buvo nepakeliamas. Jis man sakė, kad tai yra tai, ką daro suaugusieji.

Po to jis iš parduotuvės man parnešė saldainių, tarsi nieko nebūtų nutikę. Aš buvau įkalinta. Po metų jis prievartavimus ėmė filmuoti. Iš pradžių aš jam priešinausi, bet jis spirdavo man į pilvą ir vistiek išprievartaudavo.

Jaučiausi bejėgė. Kitą kartą, kai atsisakiau su juo būti, jis jėga įkišo mano ranką į verdantį vandenį arbatinuke.”

2009 metais, kai Charlottei buvo dvylika, jai du mėnesius nebuvo mėnesinių. Ji pasakoja: „senelis mane nuolat prievartavo, tad tą pastebėjo ir privertė pasidaryti nėštumo testą. Jis man nieko nesakė apie rezultatą ir po to dvi savaites nieko neminėjo.”

Kitą mėnesį, kai Charlottė buvo Hodgeso bute apsilankė jo draugas. Staiga jis parvertė Charlottę ant žemės ir ją prispaudė. „Aš baisiai išsigandau, nes maniau, kad ir jis mane prievartaus, bet pasirodė senelis su kabliu paltams, numovė mano kelnaites ir įstūmė kablį į mane.

Niekada nesu jautusi tokio skausmo, maniau, kad mirsiu. Po to jis man pasakė, ka dabar nebebūsiu nėščia, o tada paliko mane kraujuoti ant žemės. Aš apsivaliau, bet sekančias kelias dienas tvėriau agoniją. Labai norėjau kam nors pasakyti.”

Sekančius du metus Hodgesas ją prievartavo kas savaitę, bet Charlottei brestant atakos vis retėjo. Pagaliau, kai Charlottei buvo keturiolika, senelis susipyko su jos mama ir nebesilankė šeimos namuose. Mergina pasakoja, kad net tada nesijautė saugi.

Ji kentėjo nuo siaubingų prisiminimų ir save žalojo. „Aš supratau, kad senelis turi būti nubaustas už tai, ką man padarė. 2016 metų lapkritį pranešiau apie jį policijai. Po savaitės jis buvo sulaikytas ir nubaustas”.

2017-tų metų Liepą Hodgesas pasirodė Cardiffo karališkąjame teisme ir buvo apkaltintas 24 nusikaltimais prieš Charlottę, prisipažino dėl 4, tačiau po kelias savaites trukusio tyrimo buvo įrodyta, kad jis įvykdė ir likusius 20. Teisėjas Philipas Harrisas-Jenkinsas teigė, kad Hodgesas nerodė atgailos dėl savo veiksmų.

Jis įkalino jį 25- kiems metams ir visam gyvenimui įrašė pedofilą į seksualinių nusikaltėlių registrą.

2019 04 14 15:05
Spausdinti