sekmadienis, sausio 24 d.
Egipto viešbučio baseine nuskendo 4-metė: nesutariama, kas kaltas dėl nelaimės
tiesa.com
Pixabay.com

Egipte su šeima atostogavusi ketverių britė nuskendo vieno iš kurortinių viešbučių baseine.

Manoma, kad Skia Watson paslydo ir susitrenkė galvą, o po to įkrito į baseiną.

Mirror.co.uk skelbia, kad tragedija nutiko Hurgados „Seagull Beach Resort“ viešbutyje. Pamatęs baseine be gyvybės ženklų plūduriuojančią mažąją britę, prie baseino dirbęs gelbėtojas nedelsiant šoko jos gelbėti.

Mergaitei buvo atliktas dirbtinis kvėpavimas.

Nepaisant pastangų, vaiko atgaivinti nepavyko.

Nesutariama dėl kaltės

Vaiko netekusi šeima užsipuolė viešbučio atstovus teigdama, kad prie baseino dirbo nepakankamas kiekis gelbėtojų – tik vienas. Šeima taip pat teigia, kad darbuotojas neturėjo pakankamų pirmosios pagalbos žinių.

Atsaką šeimai davė ir viešbučio atstovai. Pasak jų, mergaitė „nebuvo prižiūrima“ tėvų.

Thesun.co.uk rašo, kad vienas iš tragiško įvykio liudininkų tikino, jog keturmetės britės šeimos narys sakė mergaitės nematę vos keletą akimirkų. Jai įkritus į baseiną gelbėtojas vaiką pastebėjo, kai jau buvo per vėlu.

Dukros netekusios šeimos giminaitis tikino, kad iš vandens britę ištraukęs gelbėtojas supanikavo ir vis dar laikydamas mergaitę rankose ėmė bėgti. Dirbtinį kvėpavimą taip pat atliko ne gelbėtojas, o pašalinis asmuo.

Keturių žvaigždučių viešbučio vadybininkas paneigė šeimos teiginius ir dar kartą patikino, kad nelaimė nutiko dėl to, kad šeima neprižiūrėjo vaiko.

2019 07 15 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt