trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Eksperimentas „Nebenoriu būti bedarbis“: Dalyvių nuomonė apie gyvenimo trenerį
tiesa.com

Pirmasis eksperimento „Nebenoriu būti bedarbis“ dalyvių žingsnis buvo – gyvenimo trenerės Aušros Kučinskienės iš „Ateities pasiekimų koučingo“ konsultacija. Konsultacijos metu gyvenimo trenerė padėjo dalyviams geriau pažinti save, suprasti savo tikslus bei sugalvoti priemones juos pasiekti.

Giedrė Matusevičiūtė – Janušauskienė mano, kad pas gyvenimo trenerę reikia eiti žmogui, kuris žino, ko nori, bet nežino, kaip to pasiekti. Moteris teigė žinanti, ko nori, tačiau nemažai naudos gavusi iš gyvenimo projekcijos rašymo.

„Aušra pasakė labai gerą pavyzdį apie žmones, nežinančius, ko nori: Alisa, vaikščiodama stebuklų šalyje, susitiko katiną, kuris jos paklausė: „Kur eini?“ Alisa atsakė nežinanti, o katinas jai pasakė, kad ji niekur ir nenueis. Aš buvau užsibrėžusi tikslą, tačiau jį turėjau savo galvoje, o Aušra liepė tai smulkiai surašyti popieriaus lape: kompaniją, kurioje dirbsiu, laiką, kada tai nutiks, žmones, su kuriais dirbsiu, algą, kurią uždirbsiu, pareigas, kurias atliksiu, ir panašiai“, – patirtimi dalijosi Giedrė. Mergina mano, kad kuo realiau ir detaliau aprašys savo tikslą, tuo lengviau bus jo siekti.

 Gyvenimo trenerė dalyviams padėjo suprasti savo tikslus.

Algimantui Abželčiui pirmoji eksperimento konsultacija buvo naudinga ne tik ieškant gyvenimo tikslo, bet ir bandant pažinti save. Vaikinas „Tiesai“ pasakojo, kad A. Kučinskienė padėjusi jam atskleisti uždaro būdo trūkumus ir privalumus.

„Visuomet turėjau tikslus, tik negalvojau apie tai, kaip juos pasieksiu. Aušra padėjo susidėlioti planą, kurio laikydamasis pasieksiu savo tikslą. Aš žinau, kad turiu įgūdžių, tik nemoku jų parodyti, o rašydamas detalų gyvenimo planą turėjau sugalvoti, kaip parodysiu viską, ką sugebu, ką dirbdamas atskleisiu savo įgūdžius, ir man pasidarė aiškiau“, – kalbėjo Algimantas.

Aleksandra Savčenko gyvenimo trenerės konsultaciją įvertino kitaip nei kiti du dalyviai: „Esu nusiteikusi prieš visokius testus ir žmonių apibendrinimus. Visi mes esam individualūs. Manau, ji man davė mažiau naudos, bet žinau, kad ji buvo naudinga kitiems. Paprasčiausiai nesužinojau apie save nieko naujo."

Moteris neslėpė, kad jai taip pat buvo naudinga tikslų bei jų pasiekimo priemonių užduotis. „Vienas dalykas žinoti, ką bei kaip darai ir darysi, o visai kas kita yra tai pasakyti garsiai bei užrašyti juodu ant balto. Labai gerai, kad Aušra man padėjo susidurti akis į akį pačiai su savimi“, – sakė Aleksandra.

2012 05 15 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt