šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Eksperimentas: „Nebenoriu būti bedarbis“: Giedrės darbo paieškos planas
tiesa.com

Eksperimento dalyviai, apsilankę pas gyvenimo trenerį, sudarė savo darbo paieškos planą bei išsiaiškino darbo svarbą savo ateityje. Apie kiekvieno dalyvio asmenybės tipą bei darbo paieškos planą „Tiesai“ sutiko papasakoti juos konsultavusi gyvenimo trenerė Aušra Kučinskienė iš „Ateities pasiekimų koučingo“. Pristatome Giedrės darbo paieškos planą.

 A.Kučinskienė Giedrę apibūdino kaip lengvai bendraujančią bei turinčią reikalingas savybes jos ieškomam administratorės darbui. „Susitikusios pradėjome pokalbi apie dilemą kuri, esu įsitikinus, iškyla dažnam: ar reikia meluoti apie save būsimam darbdaviui, kad gautum darbą.“ – sakė trenerė. Tokia mintis verčia Giedre jausti blogai ir visiškai neprideda pasitikėjimo.

A. Kučinskienė patarė moteriai niekada nedaryti to, kas prieštarauja jos vertybių sistemai. Trenerės teigimu, kiekvienas žmogus vidutiniškai turi apie 1634 įgūdžių. Darbdaviui tereikia parodyti ne daugiau nei dvidešimt. Tikrai įmanoma pasirinkti tuos, apie kuriuos meluoti nereikia.

Per du darbo paieškos mėnesius Giedrė išsiuntė mažiau nei 100 CV ir buvo pakviesta tik į vieną darbo pokalbį. Nuo šiol jos darbo paieškos planas bus kitoks, kiekvieną darbo dieną ji išsiųs po 10 CV dėl pasirinktų keturių skirtingų pozicijų: registratorės, administratorės, apskaitininkės ir kasininkės. Išsiuntus tokį kiekį moteris gali tikėtis gauti po vieną pakvietimą į darbo pokalbį kas dvi – tris savaites.

Kučinskienė džiaugėsi, kad Giedrė imsis iniciatyvos ir aplankys kelis skirtingų bankų skyrius, kad sužinotų, kokia sistema naudojasi bankai, įdarbindami žmones ir tuo pačiu pasinaudotų galimybe pabendrauti su žmonėmis, sustiprinti bendravimo anglų kalba įgūdžius bei pasitikėjimą savimi. „Susitarėme susitikti po savaitės ir nuspręsti, ar derėtų pakeisti jos asmeninį darbo planą“ – „Tiesai“ sakė gyvenimo trenerė.

2012 05 28 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt