ketvirtadienis, birželio 24 d.
Emigrantai į gimtąsias šalis persiunčia milijardus svarų sterlingų
tiesa.com

Jungtinėje Karalystėje dirbantys migrantai gimtosiose šalyse likusioms šeimoms kasmet išsiunčia maždaug 8 mlrd. svarų sterlingų, teigiama Jungtinių Tautų švietimo agentūros pranešime. Šie pinigai dažniausiai atitenka vargingesnėse šalyse gyvenančių emigrantų artimųjų mokslams, pragyvenimui.

Tačiau UNESCO organizacija praneša, kad didelė dalis šių „sunkiai uždirbtų pinigų“ atitenka finansų kompanijoms, kurios prašo susimokėti už pinigų perlaidas. Teigiama, kad šių transakcijų metu žmonės turėtų mokėti 3 proc. dydžio mokestį, tačiau vidutinis mokestis šalyse siekia maždaug 7 proc.

Jungtinės Karalystės mokesčių institucijų asociacija pabrėžia, kad perlaidų kaina būtų mažesnė, jei šioje rinkoje atsirastų daugiau pinigines perlaidas vykdančių įmonių.

Jungtinė Karalystė yra viena iš dešimties šalių, kurioje dirbantys žmonės didžiąją dalį savo pajamų persiunčia giminaičiams. Be to, daugiausia jų išsiunčiama į Nigeriją, Indiją ir Pakistaną, taip pat Lenkiją, Kiniją, Keniją, Filipinus, Bangladešą ir Ganą.

2018 11 20 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt