trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Etapas Malaizijoje baigėsi S. Vettelio atsiprašymu
tiesa.com

„Formulės 1“ etapas Malaizijoje buvo išties karštas. Jam pasibaigus ant nugalėtojų pakylos pakilęs „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis bandė šypsotis ir džiaugtis, tačiau jo pergalę temdė negarbingas elgesys.

Jis nepakluso komandos nurodymui mažinti tempą ir neberungtyniauti su kolega Marku Webberiu. Negana to, kaip traktuoja žiniasklaida, pralenkė jį iš pasalų. S. Vettelis atsiprašė kolegos, tačiau jam vis tiek toks poelgis gali baigtis diskvalifikacija bent jau vienam etapui, nors kol kas toks sprendimas ir nėra priimtas.

S. Vettelis atsiprašydamas kolegos M. Webberio sakė, kad supranta jį, nes jo komandos narys taupė padangas ir bolidą, o jis pats labai rizikavo. „Noriu atsiprašyti Marko. Jis taupė bolidą ir padangas, ir aš labai rizikavau jį lenkdamas tokiu metu“, – žurnalistams pareiškė vokietis, australą pralenkęs tuomet, kai abiem pilotams jau buvo liepta sumažinti tempą ir nebesivaržyti tarpusavyje.

„Neignoravau aplinkybių, tačiau man nederėjo taip elgtis“, – sakė S. Vettelis. Anot lenktynininko, tai buvo labai įtempta kova, kai abu važiavo „ratas į ratą ir nebuvo daug vietos“. Iš karto po lenktynių vokietis kalbėjo pirmas ir įspėjo M. Webberį nesiaiškinti santykių viešai, bet australas, kaip paaiškėjo vėliau, nesiruošė paklusti: „Dabar labai karšta, tačiau jei turėsime ką pasakyti, pasakysime tai privačiai“, – ragino S. Vettelis.

2013 03 27 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt