penktadienis, liepos 1 d.
F. Kirkorovas netikėtai užstojo M. Galkiną ir A. Pugačiovą, kurie pasisako prieš karą Ukrainoje
Alfa.lt
Alfa.lt
Filipas Kirkorovas

Rusijos dainininkas Filipas Kirkorovas nusprendė apginti savo draugus Maksimą Galkiną ir Alą Pugačiovą, kuriuos per „pirmąjį kanalą“ viešai pažemino Rusijos propagandistė Margarita Simonian, rašo „Tabloid“.

F. Kirkorovas įrašė vaizdo įrašą, kuriame paklausė M. Simonian, ar ji turi teisę žeminti žmones ir sėti nesantaiką.

„Vis dažniau atkreipiu dėmesį į augančią vidinę agresiją. Pagalvokite apie tai – to nori mūsų vakarietiški partneriai – pakurstyti vidinę nesantaiką.

Atminkite – mes esame tarptautinė tauta. Didžiojo Tėvynės karo apkasuose buvo baltarusiai, kazachai, udmurtai, ukrainiečiai, gruzinai, čečėnai, ingušai, visos mūsų didžiulės šalies tautos. Ir dabar, kai matau, kad žmonės persekioja kitus su alternatyviu požiūriu, kitų pažiūrų žmones, kurie tiesiog išsigando, jaučiu kartėlį“, – vaizdo įraše tikino F. Kirkorovas.

„Jūs, raganų medžiotojai, tik didinate vidinį nesutarimą. Viešieji žmonės dabar turi susivienyti, raginti įveikti visas negandas, o jūs pradedate engti“, – sakė jis ir pridūrė, kad „taikydami šiuos metodus jūs tampate kaip tie, su kuriais kovojate.“

„Margarita Simonian vienoje iš televizijos laidų labai nemaloniai kalbėjo apie mano kolegas – Maksimą Galkiną ir Alą Pugačiovą. Kam? Ar laikėte žvakę, kai viešai paniekintumėte vyrą ir jo šeimą? Kaip į tave turėtų žiūrėti Alos ir Maksimo vaikai? Kaip jie turėtų žiūrėti į savo tėvynę, kurioje įsiutę žmonės šaukia ant savo tėvų?“ – klausė Rusijos dainininkas.

„Kaip drįsti viešai žeminti žmones? Kas tau suteikė teisę? Margarito, tu esi mūsų šalies ruporo vyriausioji redaktorė. Jūs neturite teisės sėti nesantaikos. Esate žurnalistė, o ne nepadori močiutė turguje, skleidžianti gandų ir paskalų nešvarumus.

„Aš gyvenu pagal principą – elkis taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi. Ir aš nesu tikras, kad neatsiras žmonių, kurie norės kištis ir viešai skalbti tavo nešvarius skalbinius. Ir visi turi nuodėmių. Mes nesame šventieji.“, – pasakojo F. Kirkorovas.

M. Galkinas, skirtingai nei jo draugas F. Kirkorovas, nuo pirmųjų karo dienų pasisako prieš karą ir palaiko ukrainiečius. Tuo tarpu F. Kirkorovas palaiko Oksaną Marčenko ir ragino gelbėti Viktorą Medvedčuką.

2022 05 02 12:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt