trečiadienis, rugsėjo 23 d.
„F-1“ komandos ruošiasi naujam sezonui
tiesa.com

„Lotus“ komanda – pirmoji šiais metais „Formulės-1“ čempionato ekipa, pristačiusię naują bolidą, skirtą šiam sezonui. Naujasis kūrinys gavo E21 vardą ir buvo pademonstruotas per oficialią ceremoniją D. Britanijoje. Naujuoju bolidu važiuos Kimis Raikkonenas.

Kaip pranešė portalas „F-1“, „Lotus“ technikos direktoriaus Jameso Allisono nuomone, ančiasnapio formos nosis išlaikys ir daugelis kitų „Formulės-1“ automobilių, nors laiptelį šioje automobilio vietoje šiemet ir leidžiama paslėpti specialiai taisyklėse tam numatytu dangteliu.

Specialisto teigimu, dangtelio įdiegimas padidintų automobilio svorį ir neduotų apčiuopiamo pranašumo prieš varžovus, todėl daugelis rikiuotės atstovų, kaip spėja inžinierius, nuspręs nenaudoti šio nebūtino elemento.

Žiniasklaida taip pat praneša, kad jau yra ir „Ferrari“ komandos naujojo bolido eskizai, tačiau jo oficialaus pristatymo dar laukiama. Teigiama, kad ekipa automobilį pavadins F138. Skaičius 13 pavadinime simbolizuoja šiuos metus, o 8 – paskutinįjį 8 cilindrų variklį.

Kita stovykla – „Mercedes“ taip pat turi naujienų. Tiksliau, apie save primena buvęs „Formulės-1“ čempionas britas Lewisas Hamiltonas. Jis teigia esąs pasiruošęs naujiems iššūkiams ir sako, kad kartu su nauja komanda jie sudrebins „Formulės-1“ pasaulį, nes jaučiasi subrendę pergalėms.

Pats L. Hamiltonas šiuo metu susipažįsta su visais naujosios komandos nariais, nes, pasak jo, tik sklandus darbas atneš taip laukiamas pergales.

2013 01 31 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt