trečiadienis, rugsėjo 23 d.
F-1 pilotai laukia starto JAV trasoje
tiesa.com

„McLaren“ lenktynininkai su nekantrumu laukia naujoje Ostino trasoje vyksiančio JAV GP, o šios ekipos pilotas Jensonas Buttonas savo „Twitter“ paskyroje šią trasą pavadino epine, pranešė portalas „F-1.lt“.

„Pažiūrėjus į trasos planą atrodo, kad ji turi visko po truputį. Žiedo išplanavimas tikrai atrodo pažįstamas. Galime pamatyti „Maggotts/Becketts“ komplekso elementų iš Silverstouno (Didžioji Britanija), čia yra Stambulo parko trasos (Turkija) aštuntasis posūkis, aš net matau šiek tiek Hokenhaimo (Vokietija)“, – savo įžvalgomis apie naująją Ostino trasą dalijosi J. Buttonas.

Kitas „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas į JAV sugrįžta su gerais prisiminimais – jis laimėjo paskutines lenktynes, vykusias šioje šalyje 2007 m. Indianapolio trasoje. „Tai beprotiška, kad paskutinės lenktynės JAV vyko prieš penkerius metus“, – stebėjosi L. Hamiltonas.

Lenktynininkas sakė, kad tas lenktynės prisimena kaip vakar – tą nervingą jausmą, kai pirmą kartą įveikė „Speedway“ ratą, tūkstančius palaikančių sirgalių ir nuostabų bolidą, kuris leido jam iškovoti antrą pergalę per dvi savaites. „Turiu prisipažinti, kad aš labai laimingas, jog mes grįžtame į JAV. Tai puiki šalis ir vieta, kurioje mus pelnytai karštai palaiko. Mano manymu, Ostino trasa atrodo būtent tokia vieta, kurioje dabartinė „Formulė-1“ turėtų likti ilgam“, – sakė jis.

Gerų žodžių naujai trasai negailėjo ir „McLaren“ vadovas Martinas Whitmarshas, vadovaujantis ir F-1 komandų asociacijai FOTA. „Aš visada teigiau, kad „Formulės-1“ buvimas JAV yra būtinas, tad džiaugiuosi, kad mes pagaliau grįžtame į Ameriką, praleidę per daug laiko už jos krantų“, – artėjančio savaitgalio lenktynėmis džiaugėsi britas.

2012 11 15 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt