ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Gauja atplėšė vyrą nuo nėščios partnerės ir apipylė rūgštimi: viskas dėl grynųjų ir „Rolexo”
tiesa.com
Policijos nuotraukos, Tiesa.com fotomontažas

Gauja, atplėšusi vyrą nuo nėščios draugės, sumušusi ir apipylusi jį rūgštingu tirpalu, o po to apiplėšusi auką - pagaliau sugauta. Tokiai kraupiai atakai vyrai ryžosi dėl grynųjų pinigų ir „Rolex” firmos laikrodžio.

Aston Rochester, 36 metų amžiaus, Denzil Rochester, 31 metų amžiaus, Jamal Gordon-Harris, 23 metų amžiaus, Rennell Rutty, 27 metų amžiaus ir Bradley Evans, 40 metų amžiaus už grotų praleis nemenką dalį savo gyvenimų.

Jie kaltinami susitarimu pagrobti bei sunkiu kūno sužalojimu. Harrow Karališkasis Teismas pripažino gaujos narius kaltais.

Organizuota grupuotė pernai metų rugsėjį vyrą pagrobė ir sumušė, o vėliau, nusivežę į namą Fulhamo rajone įmetė į vonią ir apipylė ėdriu rūgštiniu tirpalu.

Jie aukos šeimos reikalavo £6,000 išpirkos bei Aukai priklausančio „Rolex” firmos laikrodžio. Vėliau vyrą jie išmetė kelkraštyje, kur jį rado praeivis.

Incidentas įvyko apie 21:00 valandą vakaro, 2018 metų rugsėjo 24 dieną. Pora išėjo iš restorano ir grįžo į šalia moters namų buvusią stovėjimo aikštelę Woodchester aikštėje, Little Venice rajone, Londone. Tuomet juos užpuolė gauja ir ėmė traukti į parengtą furgoną.

Moteriai pavyko ištrūkti, tačiau vyrą užpuolikai sugebėjo įtraukti į furgoną. Vėliau Jie jį daužė ir laikė surištą vonioje, kur pylė ant jo ėdrų tirpalą, nudeginusį odą. Tuo metu jie anonimiškai paskambino vyro mamai, kuriai panorus pasikalbėti su sūnumi šis jai pasakė, kad bijo būsiąs nužudytas, jei nebus sumokėti pinigai.

Moteris sumokėjo pagrobėjams, bet jie vyro nepaleido ir toliau jį kankino, prašydami vis kitų dalykų. CCTV užfiksavo vieną grupuotės narių, kuris automobilių stovėjimo aikštelėje nuėjo pasiimti ten aukos motinos palikto „Rolex” firmos laikrodžio.

Vėliau auka buvo išmesta kelkraštyje, kur jį rado praeivis. Visi grupuotės nariai už grotų praleis po apie dešimtmetį.

2019 07 14 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt