ketvirtadienis, spalio 1 d.
Geležinkelio darbuotojai pradėjo 4 dienų streiką: sutriks traukinių eismas
tiesa.com
Twitter.com

„South Western Railway“ (SWR) darbuotojai pradėjo keletą dienų trunkantį streiką dėl ilgai besitęsiančių nesutarimų dėl traukinių sargų.

SWR per dieną atšaukia maždaug 800 kelionių. Tai daugiau nei pusė visų geležinkelio kompanijos teikiamų paslaugų. Jos darbuotojai prisidėjo prie streiko, kuriame dalyvauja Nacionalinė geležinkelio sąjunga, jūrininkai ir transporto darbuotojai, skelbia Bbc.com.

Sąjunga apkaltino SWR „nesilaikant viešų pažadų“ apie traukinių sargų funkcijas ateityje. Traukinių eismo operatorė teigė „esanti pasiryžusi rasti priežastį“ šiems nesutarimams išspręsti.

SWR su sąjunga nesutarimai prasidėjo dar 2017-ųjų lapkritį.

Kaip ir buvo galima tikėtis, streikas neigiamai paveikė keliones. Į darbus vykstantys gyventojai teigia, kad vyrauja „tikras chaosas“ ir „didelė netvarka“.

Geležinkelio įmonės darbuotojai neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik streikuoti, mat jų prašymai traukiniuose įdarbinti apsaugos darbuotojus iki šiol buvo nepatenkinti. Pasižadėjimus įgyvendinti reikalauja ir sąjunga.

Beje, nuo 2017-ųjų lapkričio SWR darbuotojai jau streikavo iš viso 34 dienas. Geležinkelio įmonė, per dieną aptarnaujanti daugiau nei 100 tūkst. klientų, į darbuotojų norus neatsižvelgė ir nieko nepakeitė.

Kompanija teigė kiekviename traukinyje įdarbinsianti po apsaugos darbuotoją, kad būtų užtikrintas kelevių saugumas, tačiau abi pusės nesutaria, kokios turėtų būti jų pareigos.

2019 08 30 06:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt