ketvirtadienis, spalio 1 d.
Geriausia Anglijos mokykla – Rytų Londone
tiesa.com

Rytų Londonas dažnai kelia asociacijas ne su pačiais geriausiais socialinio gyvenimo rodikliais, tačiau nuo šiol šią sostinės dalį galima pristatyti kaip vietą, kurioje yra geriausia šalies vaikų mokykla.

Šventojo Stepono pradinė mokykla East Ham’o savivaldybėje pripažinta geriausia pagal matematikos, skaitymo bei rašybos rezultatus. Ši švietimo įstaiga atsidūrė „The Sunday Times“ skelbiamo sąrašo viršuje, o tai reiškia tam tikrą pripažinimą.

Rezultatai gauti ugdymo turinį vertinant įstatymų numatyta tvarka, kitaip dar žinomą kaip SATS testai.

Valstybinė mokykla aplenkė net privačias įstaigas, kurios deklaruoja garantuojančios aukštesnės kokybės ugdymą.

Šv. Stepono mokyklos pasiekimas atrodo dar įspūdingesnis dėl to, kad absoliuti dauguma jos mokinių yra ne britiškos kilmės – net 96 procentai auklėtinių yra kilę iš kitų šalių, o jų gimtoji kalba – ne anglų.

Švietimo įstaigoje šiuo metu mokosi 540 mokinių. Anot vyriausiosios mokytojos Neena Lall tikina, kad jai toks rezultatas – ne staigmena, mat šioje mokykloje stropus mokymasis yra vertybė, o pasiteisinimų kultūra netoleruojama.

„Jau 7 metų mokiniai skaito tas knygas, kurias kitose mokyklose įprastai skaito vyresni vaikai“, – aiškino mokytoja.

Paskelbus vertinimo rezultatus kai kurios privačios mokyklos suskubo išplatinti pranešimus, kad jų programos neįtrauktos į tokį testavimą.

2017 11 20 08:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt