ketvirtadienis, liepos 2 d.
Ginkluotas vyras apiplėšė banką Londone
tiesa.com

Trečiadienį po pietų, pietryčių Londone, grasindamas ginklu darbuotojams ir klientams vyras apiplėšė banką, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.

,Policija teigė, kad prieš pavogdamas didelę sumą pinigų iš banko esančio Sydenhamo gatvėje, vyras grasino ginklu banko darbuotojams ir klientams. Už kelių kilometrų nuo banko, esančiame pašte prieš maždaug pusvalandį buvo įvykęs panašus incidentas. Ginkluotas vyras norėjo apiplėšti paštą, tačiau jam nepavyko.

Skotland Jardo atstovas sakė, kad dėl vakar dienos plėšimų sulaikyti du vyrai.

„Apie 14.30 val. į paštą, esantį Footscray gatvėje, įėjo pinigų reikalaudamas vyras, sakydamas, kad jis yra ginkluotas. Tačiau paštą jis turėjo palikti nusivylęs - pinigų negavo. Tuomet apie 15 val. laikydamas ginklą vyras įėjo į banką, esantį Sydenhamo gatvėje. Ginklu jis grasino klientams ir darbuotojams, reikalaudamas pinigų. Pinigus jis gavo. Per abu incidentus nė vienas žmogus nenukentėjo ir nebuvo sužeistas“, - pasakojo atstovas.

Jis pridūrė, kad du vyrai buvo sulaikyti dėl įtarimų vagystėmis. Abu buvo sulaikyti netoli Malyonso gatvės ir pas vieną iš jų buvo rasta dalis iš banko pavogtų pinigų.

2015 06 04 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt