antradienis, gegužės 26 d.
Girtas „Premier League” futbolininkas seksualiai priekabiavo prie išsigandusios merginos ir tai filmavo
tiesa.com
pixabay

„Premier League” futbolininkas apkaltintas filmavęs kaip klube seksualiai priekabiavo prie persigandusios merginos.

Pasaulio taurės futbolininkas tą vakarą linksminosi vartodmas itin didelius alkoholio kiekius bei kvėpuodamas azoto oksidu, o tada pasikvietė merginą prisijungti prie jo VIP zonoje, pasakojo auka.

Ji tvirtina, kad tuomet jis ėmė filmuoti kaip ją nepadoriai graibo, o galiausiai ant šokių aikštelės atlieka, pačios aukos žodžiais, „invazinį lytinį aktą” prieš jos valią.

Auka tuo metu susitikinėjo su vienu iš futbolininko draugų, tad ji tiki, kad ši filmuota medžiaga buvo fiksuojama tam, kad jos vaikinui sukeltų pavydo audrą.

Mergina apie įvykį pranešė policijai. „Mes sėdėjome prie stalo ir šis futbolininkas vis mėgino mane kalbinti, tačiau aš sėdėjau atsukusi jam nugarą” - ji pasakojo dienraščiui the Daily Star.

„Jis daug gėrė ir vis kvėpuodavo kažkokiomis dujomis iš baliono. Kuo labiau stengiausi nekreipti į jį dėmesio, tuo labiau jis nervavosi.

Jis buvo labai nepatenkintas. Jis vis pylė mums gėrimus - degtinę su energetiniais gėrimais ir šampaną. Tada ėmė mane tempti link savęs. Aš vis jį stūmiau tolyn ir prašiau nustoti taip elgtis.”

Ji teigia, kad kai ji atsisakė eiti į jo namus, futbolininkas įkišo ranką po jos suknele ir liepė „eiti ir su savimi lytiškai pasantykiauti”.

„Pagalvojus, ką jis padarė, aš dar jis labai susikremtu” - sakė mergina. Merginos draugė pasakojo, kad po įvykio ji atrodė labai sutraumuota ir bijo, kad futbolininkas tokį elgesį laiko normaliu.

2019 04 07 14:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt