pirmadienis, liepos 6 d.
Girto lietuvio avarija – kaip kaskadininko triukas
tiesa.com

Peterborough’o mieste vieno savaitgalio ryte prie šonu pasvirusio sudaužyto automobilio policininkų rastas girtas jaunas lietuvis dievagojosi mašinos nevairavęs, tačiau jo sąžinė prabilo išsiblaivius.

Trečiadienį Peterborough’o Magistratų teisme 24 metų Lietuvos pilietis Tomas Dobrovolskis išgirdo nutartį dėl ankstesnio savo poelgio.

Kovo 18-osios ankstų rytą policija gavo pranešimą apie tai, kad pietiniame miesto pakraštyje į avariją pateko automobilis, o kai pareigūnai atvyko į įvykio vietą Cook Avenue gatvėje ten rado ant dviejų kairiosios pusės ratų pakrypusį automobilį „Audi A5“ ir greta jo stovintį T. Dobrovolskį.

Mašina liko kyboti pavojingai pakrypusi po to, kai nedideliame posūkyje nuslydo nuo važiuojamosios dalies, trenkėsi į gatvę bei šaligatvį skiriančius metalinius stulpelius ir liko kyboti ant jų.

 

Twitter/BCH Road Policing nuotr.

Akivaizdžiai neblaivus lietuvis kišenėje turėjo automobilio raktelius, tačiau policininkams aiškino, kad vairavo ne jis ir pateikė savo versiją.

Esą jis dalyvavo vakarėlyje name, kurio adreso neatsimena, kai kažkoks nepažįstamas vyras pagriebė nuo salo jo automobilio raktelius ir išvažiavo pirkti maisto.T. Dobrovolskis tikino išsigandęs, kad minėtas vyras ko nors nepadarytų su jo automobiliu, todėl su dar dviem draugais nusprendė važiuoti kartu.

Jis neva sėdėjo keleivio pusėje, o po smūgio nepažįstamasis pabėgo. Liudininkai išties patvirtino, kad po avarijos iš automobilio išlipo 4 žmonės iš kurių trys pabėgo.

Sulaikymo metu T. Dobrovolskio organizme aptikta dvigubai didesnė alkoholio koncentracija nei leidžia Anglijos įstatymai. Be to, jaunas vyras apklausos metu pasakodamas savo istoriją nuolat painiojosi.

Po apklausos jis išleistas į namus, tačiau kitą dieną grįžo ir prisipažino, kad vairavo jis.

Į teismą atvykęs lietuvis bendravo su vertėjo pagalba.

„Ačiū Dievui, kad įvykio metu niekas nenukentėjo“, – sakė „Amazon“ sandėlyje dirbantis vyras, pridūręs, kad po avarijos daugiau nesėdo prie vairo.

Dabar lietuviui teks dar ilgiau verstis be vairavimo – teismas jam atėmė šią teisę 20 mėnesių, lietuvis taip pat už vairavimą išgėrus įpareigotas sumokėti 295 svarų sterlingų baudą, privalės atlyginti dar 85£ nuostolį bei į specialų fondą nusikalstamumo aukoms įmokėti 30 £.

[9745]

[9746]

2018 04 26 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt