penktadienis, rugpjūčio 12 d.
„Gustuko picerijos“ bendramintė Anglijoje sulaukė net 12 tūkst. svarų baudos
Alfa.lt
Instagram
Grožio salono reklama.

Lietuva turi „Gustuko piceriją“ Šiauliuose, anglai – „Skin Kerr“ grožio saloną Butlio mieste. Pastarojo savininkė, pagarsėjusi COVID-19 skeptikė Julie Saunderson už koronaviruso ribojimų nesilaikymą sulaukė net 12 tūkst. svarų (14 tūkst. eurų) baudos, rašo BBC.

Moteris nepasirodė teisme, bet vis tiek buvo pripažinta kalta dėl trijų kaltinimų pažeidus COVID-19 ribojimus.

Dar praėjusiais metais „Skin Kerr“ grožio salonas pateko į pareigūnų akiratį, nes reklamavosi teiginiais, kad koronaviruso nėra, todėl jame nereikia dėvėti apsauginių veido kaukių, galima atsiskaityti grynaisiais ir kalbos apie COVID-19 yra draudžiamos salono viduje.

Pati salono savininkė J. Saunderson aktyviai dalyvavo protestuose prieš COVID-19 ribojimus. Dėl to teismas skyrė 10 tūkst. svarų baudą bei dar 2 tūkst. svarų baudą už kitus pandemijos ribojimų pažeidimus. Ji taip pat turės padengti teismo išlaidas.

„Julie Saunderson vienareikšmiškai nemanė, kad vyriausybės teisės aktai, skirti pandemijai suvaldyti, yra taikomi jai, – teigė viena pareigūnė. – Nacionalinis karantinas buvo paskelbtas lapkričio 21 d. ir žmonėms buvo privaloma likti namie, o ne rinktis kažkur kitur. Ponia Saunderson tai ignoravo, kaip ir anksčiau ignoravo reikalavimą uždaryti savo grožio saloną.“

2021 08 30 19:41
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt