penktadienis, rugsėjo 30 d.
Hipochondrikas – dar viena versija dėl V. Putino sveikatos
Alfa.lt
Scanpix
Vladimiras Putinas.

Vladimiras Putinas yra hipochondrikas, kuris bando balzamuoti save botoksu, kol dar gyvas, pareiškė Londono karališkojo koledžo profesorius Michaelas Clarke'as. Kartu teigė nematęs jokių įrodymų, kurie neginčijamai patvirtintų, kad Rusijos vadovas rimtai serga, rašo DailyMail.co.uk.

Pastaraisiais mėnesiais padaugėjo kalbų, kad Rusijos diktatorius serga Parkinsono liga ar vėžiu. Tai esą patvirtina jo išvaizda ir elgesys per viešus renginius. Tačiau karinis ekspertas teigė, kad V. Putinas reguliariai kreipiasi į savo gydytojų komandą dėl paranojos, susijusios su jo sveikata.

Profesorius M. Clarke'as „Sky News“ sakė: „Spalio 7 d. jam sukaks 70 metų. Yra žinoma, kad jis gan smarkiai vartoja botoksą, visada sakau, kad jis bando save balzamuoti dar būdamas gyvas – jis vartoja daug botokso.

Jis keliauja su gydytojais. Yra žinoma, kad jis turi nedidelę gydytojų komandą, kuri visada būna šalia, ir sakoma, kad jis dažnai palieka susitikimus, kad galėtų su kuo nors pasikonsultuoti“, – savo versiją dėstė ekspertas.

„Tiesą sakant, įtariu, kad jis tik hipochondrikas“, – pridūrė jis.

Kartu M. Clarke'as teigė, kad kalbėjosi su daugeliu žmonių, kurie sako, kad iš to, kaip V. Putinas vaikšto, negalima nustatyti Parkinsono ligos, o žiūrint į nuotraukas negalima nustatyti vėžio simptomų. Todėl ekspertas tikina nematęs pakankamai įtikinamų įrodymų, kurie leistų teigti, kad Rusijos vadovas sunkiai serga ir kad tai turės įtakos jo vadovavimui.

Kalbėdamas apie įpėdinį M. Clarke'as pridūrė: „Jei jis (V. Putinas – Alfa.lt pastaba) serga arba suserga, tai būtų viena iš išeičių Rusijai pasakyti, kad prezidentas atsistatydino, o karą dabar vykdys Nikolajus Patruševas, kuris yra toks pat bjaurus kaip ir jis. Tai būtų bent jau veidų pasikeitimas, dėl kurio Vakarai galėtų ką nors padaryti, bet tai tik netiesioginė galimybė.“

Patinka mūsų portalo naujienos? Sekite Alfa.lt feisbuke. Norite matyti tik įdomiausias naujienas glaustai? Tuomet ieškokite mūsų „Telegram“ ir tviteryje.

2022 06 17 09:32
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt