sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Hull’e nužudytas lietuvis
tiesa.com

Paaiškėjo, kad praėjusį savaitgalį Hull’o mieste rastas vyro lavonas su aiškiomis smurto žymėmis – tai nužudytas Lietuvos pilietis.

Vyro kūnas praėjusį penktadienį buvo rastas Orchard Park kvartale, Dane Park Road gatvėje – jį aptiko šunį vedžiojęs praeivis. Velionis gulėjo žole apaugusioje vietoje veidu žemyn, ant palaikų pastebėtos smurto žymės, todėl pirminė mirties priežastis buvo įvardinta kaip žmogžudystė, vietos policijoje dėl jos pradėtas tyrimas.

Pirmadienį policija atskleidė ir žuvusiojo tapatybę – tai 52 metų Lietuvos pilietis Rolandas Poškus. Gimtinėje gyvenantys jo giminaičiai informuoti apie mirtį, Hull’e artimų žmonių nužudytasis, pirminiais duomenimis, neturėjo.

Tą patį savaitgalį vakarinėje miesto dalyje pastebėtos gausios policijos pajėgos, sekmadienį laikinai uždaryta Arthur gatvė, apieškoti keli namai, o teisėsaugininkų atstovai spaudai patvirtino, kad šįie veiksmai susiję su nužudymo tyrimu.

Antradienį patvirtinta, kad atliekant tyrimo veiksmus sulaikyti trys asmenys – 42 ir 18 metų moterys bei 23 metų vyras. Nepaisant to, toliau intensyviai ieškoma liudininkų, policija norėtų pasikalbėti su vyru, kuris ankstų penktadienio rytą pastebėtas Arthur gatvėje einantis link Walliker gatvės. Pareigūnus taip pat domina juodaplaukė moteris, ten pat pastebėta penktadienį paryčiais, ji sus savimi turėjo pirkinių maišelį.

Tyrimas tęsiamas.

2018 06 20 05:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt