pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Į Angliją – bet kokia kaina (nuotraukos)
tiesa.com

Tūkstančiai migrantų kasdien bando nelegaliai patekti į išsvajotąją Angliją, daugiausiai – iš Prancūzijos pusės prie jūrų perkėlos, kur keliautojai elgiasi itin įžūliai.

Paskelbta, kad pernai į Angliją neteisėtais būdais bandė patekti 28 tūkst. žmonių, 25 tūkst. užregistruoti Prancūzijos pusėje – Calais mieste, iš kurio keltai kelia į Jungtinės Karalystės uostamiestį Doverį.

Calais buvo įkurta, o vėliau sugriauta žymioji pabėgėlių stovykla, vadinama džiunglėmis, kurioje vienu momentu gyveno net apie 10 tūkst. žmonių. Stovyklą panaikinus jie išsibarstė po apylinkes, apsistojo miškuose ir kasdien bando įvairiausiais būdais patekti į Angliją.

Penktadienį Calais buvęs vienas britų žurnalistas užfiksavo, kaip vienas migrantas buvo aptiktas ant priekabos vežamame automobilyje. Jį pastebėjęs vilkiko vairuotojas ištraukė vyrą laukan, tačiau tuomet atskubėję pabėgėlio bendrai puolė vairuotoją, jį ir jo mašinas apmėtė akmenimis.

Į Angliją siekiantys patekti pabėgėliai taip elgiasi neretai – jie braunasi į įvairius produktus gabenančių vilkikų priekabas, o kai juos pastebi ir laukan iškrapštyti bando vairuotojai, neprašyti keleiviai pratrūksta smurtu.

Nors tūkstančių migrantų bandymai baigiasi nesėkmingai, nemažai jų pasiekia Anglijos krantus. Nors britai kaltę dėl to verčia Prancūzijos pasieniečiams, į šalį neteisėtai migrantams už atlygį padeda patekti ir patys britai.

[7932]

[7931]

[7930]

[7929]

Nelegalus į šalį atveža patys britai

2017 08 13 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt