pirmadienis, liepos 13 d.
Į imigrantų smurtą prieš vaikus turėtų būti atlaidžiau žiūrima
tiesa.com

Neseniai atvykę imigrantai dėl naudojamo smurto prieš vaikus, dėl kultūrinių skirtumų, turėtų būti atlaidžiau vertinami policijos ir socialinių darbuotojų, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Teisėja Justice Pauffley sakė, kad pareigūnai turėtų daryti išimtis dėl „kultūrinių veiksnių“ prieš imdamiesi veiksmų. Aukščiausiojo teismo teisėja teigė, kad kai kuriose kultūrose trenkti vaikui antausį ar per užpakalį yra normalu, todėl tai atitinkamai turėtų būti vertinama ir Jungtinės Karalystės pareigūnų.

Teisėja teigė, kad daugumoje, neseniai atvykusių šeimų, vaikai yra baudžiami fizinėmis bausmėmis ir tai iš karto patraukia vaikų teisių gynėjų dėmesį. Tačiau ji sako, kad šalyje turi būti sukurtos išimtys, būtent dėl skirtingų kultūrų, kuriose nubausti vaiką fizine bausme yra priimtina ir dėl to žmonės nesupranta, ką jie daro blogo.

Šie jos komentarai apie fizines bausmes vaikams buvo paviešinti, kuomet ji tyrė 8-erių metų berniuko bylą, prieš kurį, buvo manoma, kad tėvas fiziškai smurtavo. Bylos pabaigoje paaiškėjo, kad tėvas įžeidinėjo motiną, tačiau prieš berniuką nebuvo naudojamas fizinis smurtas.

2015 06 10 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt