trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Į Lietuvą grįžo žaisti D. Songaila
tiesa.com

Viena pajėgiausių Lietuvos krepšinio komandų sustiprino savo sudėtį – prie klubo prisijungė Darius Songaila. Tai gera paspirtis komandai, kuri antrą kartą per karjerą į Eurolygą pateko laimėjusi kelialapį per atranką.

 35 metų 206 cm ūgio puolėjas su Lietuvos vicečempionais pasirašė vienerių metų sutartį. Paskutinį sezoną lietuvis praleido Ukrainoje, „Donecko“ klube. Anksčiau D. Songaila teigė, jog nori būti arčiau namų ir karjerą norėtų baigti Lietuvoje, tačiau dabar apie karjeros pabaigą kalbėjo atsargiai ir sakė, kad apsispręsti dėl to dar anksti.

Kol kas krepšininkas daug nekalbėjo ir apie savo vaidmenį komandoje, bet jis buvo tikras, kad kartu su treneriu Dirku Bauermanu ras bendrą kalbą.

Kaip pranešė žiniasklaida, krepšininkas rinkosi iš kelių komandų. Juo domėjosi italai, Čekijos klubas ir kiti, tačiau jis pasirinko žaisti gimtinėje. Anot krepšininko, tokį sprendimą jis priėmė ir dėl to, kad „Lietuvos rytas“ žais Eurolygoje.

Europos taurėje krepšininkas pelnydavo po 13,8 taško ir atkovodavo po 5,3 kamuolio. Vieningos lygos turnyre jis pelnydavo po 16,7 taško, atkovodavo po 6,5 kamuolio. Ukrainos čempionate lietuvis į varžovų krepšį vidutiniškai įmesdavo po 15,9 taško ir atkovodavo 6,3 kamuolio, informavo lrytas.lt.

D. Songaila žaidė ir ne vienoje NBA komandoje. Jis atstovavo tokioms komandoms kaip Sakramento „Kings“, Čikagos „Bulls“, Vašingtono „Wizards“, Naujojo Orleano „Hornets“ ir Filadelfijos „76ers“.

2013 10 11 09:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt