šeštadienis, gruodžio 5 d.
Į Londoną emigravusi dainininkė V. Iljinaitė: niekuomet čia nedirbsiu su lietuviais
tiesa.com

Dainininkės Valerijos Iljinaitės jau kurį laiką nesimato Lietuvos šou verslo padangėje . Prieš porą metų LNK muzikiniame projekte „Mes - vieno kraujo“ užėmusi trečiąją vietą, Valerija dingto it į vandenį. Ji jau dvejus metus gyvena lietuvių emigrantų pamėgtame Londone. Vis dėl to daugelis stebėjosi, kodėl vos tik pradėjusi populiarėti ir kilti karjeros laiptais viską metė ir išvyko dirbti paprasčiausių darbų į Angliją.

Jau kitą dieną po LNK televizijos muzikinio projekto “Mes - vieno kraujo” finalo Valerija sėdėjo lėktuve, kylančiame į Londoną. Ji nežinojo nei kur gyvens, nei ką dirbs, tačiau žinojo, kad galės studijuoti operinį dainavimą užsienio universitete.

„Atvykusi susiradau darbą kavinėje, diena iš dienos viriau kavą. Prisipažinsiu, buvo apmąstymų, kad aš, laimėjusi daugybę konkursų, esu žinoma Lietuvoje ir čia turiu virti kavą“, - pasakoja dainininkė. Netrukus ji susirado pakuotojos darbą viename sandėlyje.

Tačiau romantikos ir šlovės čia taip pat nebuvo. Paklausta, kodėl nebando prasimušti ir užsidirbti pinigų dirbdama ar koncertuodama Londono lietuviams, Valerija atšauna: „Niekuomet nedirbsiu su tautiečiais. Jie nemoka pinigų, o nori labai daug. Galėčiau susirasti lietuvių mokinių, mokyti juos dainavimo, arba koncertuoti lietuviams, tačiau kategoriškai to nenoriu”. Atviras emigravusios dainininkės interviu – jau šį antradienio vakarą 20 val. LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“.

[10677]

2018 12 04 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt