pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Į pilną vaikų paplūdimį Brightone išplautas begalvis
tiesa.com

Kraupus vaizdinys saule ir šiluma viename populiariausių Brightono paplūdimių besidžiaugiančioms šeimoms apkartino savaitgalį. Čia į krantą išplautas begalvis lavonas.

Išniekintą kūną įžymiajame Blackpool Sands paplūdimyje aptiko žvejys ir šunį vedžiojęs žmogus, pranešė express.co.uk. Šiuo metu šioje vietoj gausu su mažais vaikais poilsiaujančių šeimų.

Sutrikę policijos detektyvai prisipažino neturintys supratimo, kieno yra jūros išmestas kūnas, ar kaip jis pateko į vandenį.

Baisų radinį dvi mylios nuo Blackpoolo bokšto sekmadienį ryte aptiko žvejys Michealas Cartwrightas.

„Kūnas atrodė lyg ir be galūnių būtų. Nesu tikras, ar tai vyras, ar moteris. Aptikau jį prie molo ir iškart paprašiau pro šalį ėjusios jaunos merginos iškviesti policiją,” – pasakojo 60-etis žvejas.

„Pagelbėjo ir pro šalį ėjęs žmogus su šunimi – nenorėjome, kad tokį vaizdą pamatytų vaikai, ar kad kūną užuostų šunys,” – pridūrė vyras.

Kiti liudininkai pasakojo, kad specialiosios tarnybos kūną pasiėmė per maždaug valandą. Pareigūnams reikėjo skubėti, kad lavono ir vėl nepasiglemžtų potvynis. Esą išniekintą žmogaus lavoną galėjo aptikti bet kas.

2015 08 17 13:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt