šeštadienis, liepos 4 d.
Ieškoma JK be žinios dingusi lietuvė
tiesa.com

Lietuvoje paskelbta Jungtinėje Karalystėje be žinios dingusios lietuvės paieška. Artimieji sunerimę, kad moteris dingo tarsi į vandenį.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policija paskelbė, kad komisariate vykdomas ikiteisminis tyrimas dėl Dalios Vaidelauskaitės, gimusios 1982 m., paieškos.

Telefonu VPK Kelmės r. PK Veiklos skyriaus vyriausias tyrėjas Tomas Grigalaitis nurodė, kad kol kas ieškomos 35-erių moters artimieji galėjo suteikti labai mažai informacijos ir šiuo metu digusiosios emigrantės paskutinė gyvenamoji vieta nėra aiški.

Žinoma tik tiek, kad moteris paskutiniu metu gyveno Didžiojoje Britanijoje, o nuo spalio 9 d. nebepalaiko ryšio su artimaisiais: su ja neįmanoma susisiekti telefonu, neatrašo į žinutes socialiniuose tinkluose. Dėl vykdomo ikiteisminio tyrimo, daugiau informacijos atskleisti nenorėta.

Jungtinės Karalystės gyventojų prašoma padėti policijai bei artimiesiams rasti be žinios dingusią lietuvę.

Turint bet kokios informacijos apie ieškomą moterį, prašoma susisiekti su Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Tomu Grigalaičiu, tel. 8 600 50405, el. paštu: tomas.grigalaitis@policija.lt arba paskambinti bendruoju pagalbos centro tel. 112.

2017 10 23 13:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt