pirmadienis, liepos 13 d.
Ieškomas metro seksualinius veiksmus atlikęs vyras
tiesa.com

Londono policija jau mėnesį vaikosi vyriškį, kuris kaltinamas pilname žmonių traukinyje centriniame Londone atlikęs nepadorius seksualinius veiksmus.

Kaip pranešė standard.co.uk, vyriškis buvo pastebėtas keletą minučių savo kelnių klyne laikęs ranką. Tuo metu jis vyko Šiaurinės linijos metro traukiniu iš Embankmento į Keningtoną.

Teigiama, kad vyriškis viešoje vietoje „save lietė” keletą minučių, o po to lyg niekur nieko išlipo Waterloo stotelėje.

Vaizdo kamerų įrašus, darytus traukinyje, policija išleido praėjus mėnesiui po incidento. Jis įvyko balandžio 17 dieną. Išplatintose nuotraukose matomas juodaplaukis baltaodis vyriškis su barzda. Vienoje rankoje jis laikė mobilųjį telefoną ir vilkėjo juodu kostiumu.

„Maždaug aštuntą valandą vakaro keleivis įlipo į paskutinį traukinio vagoną Embankment stotyje,” – apie incidentą pasakojo detektyvas konsteblis Allanas McTaggartas.

„Traukiniui pajudėjus nuo platformos, šalia sėdintys žmonės pastebėjo, kad vyro ranka buvo jo kelnėse ir jis save netinkamai lietė,” – sakė pareigūnas ir pridėjo, vyriškis save tenkino kelias minutes.

Tada jis išlipo ir įsėdo į Mordeno kryptimi vykstantį traukinį.

Ieškomo vyriškio nuotrauką galite pamatyti čia.

Jei tapote įvykio liudininku, Britanijos transporto policija prašo su ja susisiekti numeriu 0800 40 50 40. Informaciją taip pat galima perduoti anonimiškai per „Crimestoppers” svetainę.

2015 05 19 10:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt