ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Ieškomas pavojingas iš psichiatrinės ligoninės pabėgęs asmuo
tiesa.com
Twitter.com, Metropolitan Police
Aaronas Moore'as

Policija išplatino skubų pranešimą apie ieškomą smurtauti linkusį psichiatrinės ligoninės pacientą.

31-erių Aaronas Moore’as dingęs jau dvi savaites. Asmenų, mačiusių šį žmogų, prašoma kuo skubiau susisiekti su policija trumpuoju pagalbos numeriu 999.

Šį rytą pareigūnai atnaujino informaciją apie pavojingą asmenį. Perspėjama, kad jis šiuo metu nevartoja jam skirtų vaistų ir gali dažnai naudotis viešuoju transportu.

„Visuomenei iškilo didelė rizika, nes jis kasdien darosi vis pavojingesnis, nevartodamas jam skirtų medikamentų“, – sakė detektyvas inspektorius Paulas Ridley.

Anksčiau A. Moore’as yra užpuolęs juo besirūpinantį gydytoją.

31-erių A. Moore'as pabėgo birželio 21 d. apie 16 val., kai buvo vežamas į North Middlesex ligoninę Enfilde, šiaurės Londone.

„Vienas visuomenės narys birželio 27 d. apie 13.30 val. jį matė Staines-upon-Thames, Surėjuje, kur priėjęs prie moters jis prašė cigaretės. Prieš pasišalindamas jis pasakė, kad „yra pabėgęs iš psichiatrinės ligoninės“. Luudininkas patikino, kad tai buvo tas pats vyras, kurio mes ieškome“, – tęsė detektyvas.

Socialiniuose tinkluose buvo paviešinta vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuota medžiaga, kurioje įamžintas A. Moore’o pabėgimas.

[TW=https://twitter.com/metpoliceuk/status/1144146082206760960]

A. Moore’as serga paranojine šizofrenija, yra linkęs į smurtą.

Jis rūko kanapes, kas padidina psichozės ir neprognozuojamo elgesio riziką.

Jis taip serga diabetu ir yra užsiminęs norintis aplankyti Jamaiką. Praėjus dienai po pabėgimo, viename iš bankomatų jis išsiėmė didelę sumą pinigų.

Pareigūnai dar kartą perspėja nesiartinti prie šio asmens ir jį pamačius tuojau pat informuoti pareigūnus.

2019 07 04 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt