penktadienis, lapkričio 27 d.
Ieškomi praktikantai darbui Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje (JK) politikos ir viešosios diplomatijos srityse
tiesa.com
facebook nuotrauka

Pageidautina, jog praktikantas (stažuotojas) praktikai galėtų skirti bent 3 dienas per savaitę. Yra galimybė atlikti praktiką pagal Erasmus+ programą.

LR ambasada Londone dalinasi tokia žinute:

Šioje pozicijoje numatomos funkcijos:

- sekti Jungtinės Karalystės užsienio ir vidaus politikos aktualijas, rengti jų apžvalgas;

- sekti Portugalijos ir Omano (šioms šalims akredituota LR ambasada JK) aktualijas, rengti jų apžvalgas;

- dalyvauti JK institucijų ar think tank'ų organizuojamuose susitikimuose, konferencijose ir pan., rengti jų apibendrinimus;

- padėti organizuoti ambasados organizuojamus viešosios diplomatijos renginius.

Reikalavimai:

- puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas;

- asmeninės savybės: kruopštumas, atidumas, organizuotumas, gebėti dirbti individualiai ir komandoje;

- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (studentas turi gebėti savarankiškai ruošti/maketuoti renginių programas, naudotis Microsoft Office paketu; video montavimo ir fotografijos įgūdžiai – privalumas);

- geri minčių perteikimo raštu įgūdžiai, analitiniai gebėjimai; - domėjimasis tarptautinių santykių klausimais, privalumas – domėjimasis kultūra ir kultūros diplomatija ir kiti su darbo funkcijomis susiję elementai.

Laukiame paraiškų iš studentų, baigusių bent 2 bakalauro studijų kursus ir/ar stažuotojų (absolventų), baigusių studijas ne vėliau kaip prieš dvejus metus 3-6 mėnesių laikotarpio praktikai. CV ir motyvacinį laišką (lietuvių kalba), asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją (pasas arba asmens tapatybės kortelė) ir dokumento (diplomas arba pažyma), patvirtinančio studijas (studijų baigimą) kopiją siųskite el. paštu amb.uk@urm.lt iki 2020 m. sausio 31 dienos, laiško temoje nurodant „Praktika politikos ir viešosios diplomatijos srityse“. Numatoma praktikos pradžia: 2020 m. vasario – kovo mėn.

2020 01 21 06:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt