šeštadienis, balandžio 4 d.
Ilforde skambėję šūviai: du jaunus vyrus pervėrė kulkos, vietiniai lietuviai pasakoja apie patirtą siaubą, vaizdo medžiaga užfiksavo klaikias pasekmes
tiesa.com
stop kadro nuotrauka

Šeštadienį, praėjus kiek laiko po vidurnakčio, policijos pareigūnams buvo pranešta, kad rytų Londone esančiame Ilfordo rajone, Courtland aveniu, pasigirdo šūviai.

Šaulys, kurio tapatybė šiuo metu nėra aiški, šaudė į du jaunus vyrus. Abi aukas teko skubiai vežti į ligoninę, kur dėl jų gyvybių kovojo medikai.  

Mantvydo Kussat filmuota medžiaga, instagram: mantvee_ (www.instagram.com/mantvee_/)

Vakar buvo pranešta, kad vyrų gyvybėms pavojus nebegresia, nors dėl patirtų sužalojimų jie gan ilgai buvo kritinės būklės.  

Šalia gyvenantys lietuviai, viską matę per savo miegamojo langus, pasakojo, kad tai, kas vyko gatvėje, buvo išties kraupu. Jų matyti vaizdai priminė siaubo filmą.

Tautiečiai pasakojo, kad asmenys, paleidę šūvius, lėtai, ramiai pasitraukė iš įvykio vietos, palikę sunkiai sužalotus vyrus gulėti kraujo klane.

Į įvykio vietą šeštadienį, apie 00:06 nakties vietos laiku, sugužėjo sostinės ginkluotos policijos padaliniai, vietos pareigūnai bei Londono greitosios medicinos pagalbos paramedikų brigada.  

Manoma, kad abu vyrai - neseniai įkopę į trečią dešimtį. Metropoliteno policijos atstovas spaudai teigia, kad nors vyrų būklė dar vis išlieka labai sunki, ji jau nebėra kritinė.  

Policijos tarnyba taip pat kreipėsi pagalbos į visuomenę - visi įvykio liudininkai bei asmenys, galintys suteikti tyrimui vertingos informacijos prašomi kuo skubiau susisiekti su pareigūnais.

Tą galima padaryti paskambinus trumpuoju telefono numeriu 101, įvykio kodas 36/28Sep.  

Jei norite, kad jūsų pranešimas liktų anonimišku, galite susisiekti su labdaros organizacija Crimestoppers numeriu 0800 555 111.

Taip pat galite palikti pranešimą organizacijos interneto puslapyje - organizacija neturi teisės atsekti jūsų IP adreso.  

2019 10 01 08:00
Spausdinti