penktadienis, kovo 5 d.
Ilgą laiką JK laikytas mirusiu lietuvis po beveik 5 metų buvo rastas miške gyvas
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės policijos laikytas nužudytu lietuvis po beveik 5 metų buvo surastas gyvenantis miškuose.

Portalas „The Guardian“ pranešė, kad paskutinį kartą Ričardas Puišys buvo matytas savo darbo vietoje 2015 m. rugsėjo 26 d. Visbecho miestelyje, Anglijoje. Galiausiai jis netikėtai porą dienų nepasirodė savo darbo vietoje ir tų metų lapkritį policija pradėjo tyrimą dėl žmogžudystės – buvo net sulaikytas įtariamasis, tačiau galiausiai paleistas nesuradus pakankamai įrodymų.

Tačiau viltys, kad lietuvis visgi yra gyvas, sustiprėjo, kai jo vardu ir nuotraukomis buvo sukurta „Facebook“ paskyra. Todėl policija praėjusių metų lapkritį atnaujino paieškas.

Pirmadienį Visbecho policija pranešė, kad liepos 1 d. R. Puišys buvo surastas. Pareigūnai spėlioja, kad lietuvis pasislėpė baimindamasis dėl savo saugumo. Dar 2015 m. rugpjūtį, prieš pat dingstant minėtajam asmeniui, vienas vietos gyventojas išreiškė susirūpinimą, kad R. Puišys yra išnaudojamas savo darbdavių ir prieš savo valią yra verčiamas nuolatos keisti gyvenamąją vietą Visbeche.

R. Puišys prieš savo dingimą per agentūrą dirbo „Nightlayer Leek“ kompanijoje. Po darbo 2015 m. rugsėjo 26 d. vakarą jis praleido mažoje lietuvių vyrų kompanijoje, tačiau iškart po to jis prapuolė.

„Buvo rimtai susirūpinta, kad Ričardui tą vakarą buvo rimtai pakenkta. Tačiau mes dabar manome, kad Ričardas priėmė sprendimą pasislėpti, nes jis tapo nusikaltimo auka“, – teigė tyrime dalyvavęs detektyvas Robas Hallas.

„Vykdant paiešką miškingoje vietovėje netoli Harecrofto kelio, Ričardas buvo galiausiai surastas gyvenantis brūzgynuose, labai gerai užmaskuotoje slėptuvėje“, – teigė detektyvas. 

2020 08 04 14:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt