trečiadienis, birželio 3 d.
Ilgojo savaitgalio košmaras: šalčiai ir kamščiai
tiesa.com

Jei per ilgąjį savaitalį planuojate ant kepsninės čirškinti mėsą ir mėgautis geru oru, teks nusivilti. Britanija ruošiasi keturių dienų šalčiams ir lietui bei kankynėms spūstyse.

Penktadienio naktį, anot portalo express.co.uk, oro temperatūra nukris iki -5 laipsnių – bus šalčiau nei per Kalėdas. Be to, šalčius lydės ir lietus.

Tačiau nuo šalčio ir lietaus niekur pabėgti nepavyks, mat pagrindinės traukinių stotys bus uždarytos, o kelių remonto darbai bus vykdomi maždaug 800 mylių, tad ten grūsis apie 14,5 milijono vairuotojų.

Šaltis piką pasieks penktadienį vakare, o šeštadienį šalies šiaurėje siaus 45 mylių per sekundę vėjai, visame Britų salyne numatomas lietus.

Po visų kančių palengvėjimas ateis tik pirmadienį – tada sinoptikai žada 18 laipsnių šilumą. Tačiau – ir vėl be prošvaisčių iškylai lauke, mat numatomi trumpalaikiai lietūs.

Sudėtingausia transporto situacija laukia Londono gyventojų, nes čia bus uždarytos Charing Cross ir Waterloo East stotys, o vykstantys Cannon Street, London Bridge, London Paddintgton ir Liverpool Street kryptimis gali patirti nesklandumų dėl inžinerinių darbų.

„Virgin East Coast” keleiviai pirmadienį gali nukentėti dėl 24 valandų darbuotojų streiko. Pasisekė tik Ediburgo gyventojams - ten profsąjunga streiką atšaukė.

„Network Rail” taip pat pranešė apie inžinerinius darbus šį savaitgalį visoje šalyje, tačiau labiausiai dėl jų kentės Yorkshire'o grafystė.

Vėlavimų laukiama ir „West Coast” maršrutuose tarp Birminghamo ir Wolverhamptono bei Crewe ir Wigano.

2015 05 01 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt