penktadienis, spalio 2 d.
Imigrantai fabrikuose dirba nežmoniškomis sąlygomis
tiesa.com

Trys Jungtinės Karalystės prekybos centrų milžinai pradėjo tyrimą dėl darbo sąlygų vaisių ir daržovių pakavimo fabrikuose. Laikinai sustabdyti produkcijos užsakymai iš „FW Mansfield“ fabriko Kente, - pranešė naujienų portalas cityam.com

„Channel 4“ televizijos kanalo specialusis reporteris atliko slaptą tyrimą, kurio metu išsiaiškino, kokiomis nežmoniškomis sąlygomis pakavimo fabrikuose dirba kitataučiai darbininkai.

„Mūsų darbo sutarčių sąlygos aiškiai skelbia, jog produkcijos augintojai turi pagarbiai elgtis su savo darbuotojais. Taigi išgirdę apie galimus pažeidimus, nutraukėme užsakymus iš „FW Mansfield“, kuris tiekia produkciją ir kitiems prekybos centrams, kaip „M&S“, „Waitrose“, ir „Sainsbury’s”, - sakė „Aldi“ prekybos tinklo atstovas.

Kiti prekybos centrai atlieka tyrimą.

„M&S“ prekybos centrų tinklo atstovas teigė: „Mes labai rimtai žiūrime į mestus kaltinimus ir pradėjome tyrimą. Visi mūsų tiekėjai privalo tvirtai laikytis griežtų etikos standartų, nes tai yra viena iš būtinų sąlygų.”

„Tikimės, kad mūsų tiekėjai laikosi kokybės, etikos ir darbuotojų gerovės standartų nepriklausomai nuo to, iš kur jie yra. Mes labai rimtai žiūrime į mestus kaltinimus vienam iš mūsų tiekėjų ir žadame rimtai ištirti jų veiklą”, - sakė „Sainsbury’s“ prekybos centrų tinklo atstovas.

„Waitrose“ prekybos centrų tinklas taip pat susirūpino šiuo klausimu. „Mes į tai žiūrime labai rimtai ir jau suorganizavome auditą“ – buvo skelbiama pranešime spaudai.

2015 10 21 07:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt