šeštadienis, gruodžio 5 d.
Imigrantai planuoja masinį boikotą
tiesa.com

Siekiant atkreipti dėmesį į ksenofobiją bei norint parodyti imigrantų indėlį į Jungtinės Karalystės gerovę, planuojamas masinis boikotas „Viena diena be mūsų“.

Pasitraukimo iš Europos Sąjungos šalininkai jau pirmą dieną po referendumą demonstratyviai bando pasakyti, kad atvykėliai čia nereikalingi, kad britai puikiausiai išsiverstų ir be jų, populistai rėkia, jog imigrantus iš kitų ES valstybių reikia siųsti namo.

Maža to, iki šiol nesiliauja smurto prieš kitataučius atvejai: kenčia įvairių tautybių žmonės, o nuo vasaros pabaigos iki šiol vienas lenkas bei čekas po smurto išpuolių neišgyveno ir mirė.

Todėl siekiant įrodyti imigrantų svarbą visuomenei, jie ir jų rėmėjai planuoja masinį boikotą – tam, kad rėksniai įsitikintų, kiek ir kokį svarbų darbą atlieka kitataučiai ir koks jų indėlis į kasdienį britų gyvenimą: jie dirba visose srityse – ir ministrų patarėjais, ir gydytojais, ir pasiuntinukais ir braškių rinkėjais žemės ūkiuose.

Preliminariais duomenimis, akcija „Viena diena be mūsų“ turėtų vykti kitų metų vasario 20 dieną, pirmadienį. Iki tol siekiama suvienyti kuo daugiau svetimšalių, kad jie tą dieną ne tik nedirbtų, bet ir teisiškai būtų apsaugoti, sako boikoto organizatorius. Beje – britas.

„Kažkas šį savo veiksmą gali įteisinti kaip streiką, kažkas tiesiog paprašyti laisvadienio“, – sako Mattas Carras.

Pasak jo, šiuo momentu norą prisijungti prie boikoto jau yra išreiškę 6 tūkst. žmonių. Tikimasi, jog iki akcijos pradžios jų skaičius žymiai išaugs.

JK šiuo metu gyvena apie 3,6 mln. ES valstybių piliečių. Praėjusią savaitę šalies valdantieji nutarė, jog po „Brexit“ visi jie galės likti JK.

Gera žinia: bus leista likti visiems ES piliečiams

Ministrė: sezoninius darbus atliks britų jaunimas

2016 10 11 12:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt