penktadienis, rugsėjo 25 d.
Imigrantų drama Peterboroughe: vyras negyvas, merginos – už grotų
tiesa.com

Rytų Anglijoje praėjusį savaitgalį rastas sunkiai sužalotas imigrantas, kuris netrukus mirė. Dėl jo nužudymo sulaikyta jauna užsienietė, dar viena mergina galimai prisidėjo prie nusikaltimo.

Vietos policija pranešė, kad sekmadienio ryte apie 7.10 val. Peterboroughe, Oakdale Avenue gatvėje stovinčiame automobilyje „Volkswagen Polo“ rastas sunkiai sužeistas 23 metų vyras – jo krūtinėje pastebėta durtinė žaizda.

Sužeistasis netrukus mirė. „The Peterborough Telegraph“ skelbia, jog velionis – Peterborougho gyventojas, „kilęs iš Rytų Europos“.

Vieta, kurioje įvykdytas nusikaltimas – rami gyvenamojo kvartalo gatvelė. Vietiniai tikina, kad sekmadienį paryčiais girdėjo klyksmus. Juos sukrėtė ryte pro namų langus pamatytas vaizdas – gatvė neva buvo sutepta krauju.

Anot įvykį tiriančių policijos pajėgų atstovo detektyvo inspektoriaus Adamo Gallopo, nusikaltimas įvykdytas sekmadienį ryte, tarp 5-7 valandos, tyrėjai dar aiškinasi detales. 

Pirmadienį paskelbta žinia apie pagrindinę įtariamąją – tai 18-metė Martyna Ogonowska, kuri sulaikyta ir laikoma už grotų. Antradienį ji turėtų pasirodyti Cambridge’o karūnos teisme.

Sekmadienį vakare sulaikyta ir 19 metų mergina, kuri įtariama sąmokslu dėl žmogžudystės. Pastaroji po apklausos išleista į laisvę.

[TW=https://twitter.com/peterboroughtel/status/1054277461154938885]

2018 10 23 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt