šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Incidentas mokykloje: valgyklos darbuotojas vaikui burną išplovė muilu
tiesa.com

Britų žiniasklaida praneša apie incidentą tarp šešiamečio ir mokyklos valgyklos darbuotojo. Pastarasis vaikui išplovė burną muilu po to, kai mažametis esą jį išvadino necenzūriniais žodžiais (angl. Told him to 'f*** off').

Valgyklos darbuotojas Ryan Birtwell (23) prisipažino, kad mažametį Alfį buvo prirėmęs prie sienos ir bandęs muilu jam išplauti burną. Neva mokinys pastarąjį vyrą išvadino necenzūriniais žodžiais.

Naujiena apie JAV įvykusį incidentą sukrėtė anglus, ja pasidalinta jau tūkstančius kartų.

Naujienų portalo telegraph.co.uk duomenimis, incidentas įvyko už mokyklos teritorijos ribų. R. Birtwell pasigavo berniuką netoli jo namų esančiame parke, kai šis važinėdamasis dviračiu leido laiką su draugais.

Vyras paliepė vos šešerių sulaukusiam Alfiui sustoti – berniukas nepakluso liepimui ir bandė sprukti, tačiau greitai suregavęs vyresnis vyras spėjo sugriebti vaiką ir numesti nuo dviračio. Negana to, vietinėje parduotuvėje nusipirkęs pakelį muilo, vyras įgrūdo jį berniukiui į burną. R. Birtwell teisme sakė, kad tokiu veiksmu norėjo tik pamokyti berniuką, nes tokio amžiaus vaikui nedera įžeidinėti vyresnių.

Teismas mokyklos valgyklos darbuotoją pripažino kaltu dėl vaiko užpuolimo. R. Birtwell turės sumokėti £85 už teismo išlaidas ir £15 už papildomą dokumentų tvarkymą bei kalėti 12 mėnesių lygtinai.

Pats vyras pripažino savo kaltę ir sakė, kad toks jo poelgis nėra pats geriausias būdas auklėti vaikus.

Tačiau telegraph.co.uk žurnalistams jis pasiteisino taip: „Viskas, ką bandžiau padaryti, tai pamokyti mažą berniuką gerų manierų. Tikrai nenorėjau jo skriausti. Norėjau, kad jis pasimokytų.“

2015 07 09 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt