ketvirtadienis, liepos 16 d.
Iš Heathrow pakilusiame lėktuve paslaptingai mirė moteris
tiesa.com

23-ejų metų moteriai konstatuota mirtis lėktuve, skridusiame iš Londono į Njudžersį Amerikoje. Iš Heathrow oro uosto pakilęs laineris pirmadienio vakarą nusileido Njudžersio oro uoste, tačiau jaunai moteriai jau nebuvo galima padėti.

Oro uosto atstovo Joe Pentangelo teigimu, iš pradžių skrydžio metu moteris neteko sąmonės. Vėliau jai konstatuota mirtis. Oro uosto vadovybei pranešta, jog viena keliavusi žuvusioji turėjo rimtų sveikatos sutrikimų, dėl kurių ją ir ištiko mirtis.

„United Airlines“ kompanija, kurios lėktuve ir įvyko incidentas, patvirtino, kad nelaimė nutiko jiems priklausančiame laineryje. „Pranešame, kad keleivė mirė skrydžio UA115 iš Londono į Netwarką metu gruodžio 1-ąją. Reiškiame užuojautą jaunos moters šeimai. Dėl suprantamų priežasčių daugiau šio įvykio komentuoti negalime.“, - portalui independent.co.uk sakė oro linijų atstovas.

Oficialiame pranešime apie įvykį rašoma, jog jaunai moteriai bandė padėti lėktuve buvęs medikas, tačiau sąmonės ji taip ir neatgavo. Dėl įvykio pradėtas tyrimas, moters mirties priežastis kol kas neaiški.

2014 12 03 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt