sekmadienis, kovo 7 d.
Iš į kilometro aukštį pakilusio lėktuvo iššoko prestižinio universiteto studentė
tiesa.com
Twitter.com, CambridgeIndependent
Alana Cutland

Prestižinio Kembridžo universiteto studentė Alana Cutland iššoko iš į kilometro aukštį pakilusio lėktuvo ir žuvo.

Milton Keynes mieste gyvenanti 19-metė tuo metu Madagaskare atliko praktiką – tyrinėjo įvairiausias retai aptinkamas gyvybės rūšis.

Antro kurso biologijos studentė iš lektuvo iššoko jai ir draugei Ruth Johnson bei pilotui iš atokaus Anjajavy regiono skridus į sostinę.

Pasak pareigūnų, Alana iš nuomoto nedidelio lėktuvo iškrito praėjus 10 minučių po pakilimo. Tuo metu lėktuvas buvo 1130 metrų aukštyje.

Merginos kūnas kol kas nerastas. Tuo metu lėktuvas buvo virš miškingos ir kalvotos vietovės, kurioje gyvena plėšrūs gyvūnai. Baiminamasi, kad palaikai taip ir nebus rasti.

[TW=https://twitter.com/itsbiography/status/1156651944431296514]

Iš pradžių ramiai sėdėjusi A. Cutland lėktuve staiga atsisegė saugos diržą ir atsidarė lėktuvo dureles. Jos draugei bei pilotui dar pavyko sugriebti merginą už kojų, tačiau po kelių minučių ji išsilaisvino ir nušoko žemyn.

Spaudoje skelbiama, kad britė pastaruoju metu jautė didelį stresą dėl asmeninio ir profesinio gyvenimo, jai sunkiai sekėsi su juo tvarkytis.

Prieš tragišką žūtį ji ilgai kalbėjo telefonu su Anglijoje likusiais tėvais.

Teigiama, kad A. Cutland praktika Madagaskare turėjo tęstis 6 savaites, tačiau vos po 8 dienų mergina panoro grįžti namo. Manoma, kad tuo metu studentė kaip tik vyko į salos sostinę, kur turėjo sėsti į Paryžių skrendantį lėktuvą, o iš ten grįžti į Londoną.

Pareigūnai tiria įvykį.

2019 08 02 05:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt