pirmadienis, sausio 24 d.
Iš kalėjimo bus paleista žiauriausia Britanijos pedofilė
tiesa.com
Twitter.com
Vanessa George

Žiauriausia Britanijos pedofilė Vanessa George netrukus vėl laisvai vaikščios šalies gatvėmis.

Baisiu ir šlykščiu elgesiu pagarsėjusi moteris filmavo ir fotografavo, kaip ji lytiškai išnaudoja mažus vaikus ir kūdikius lopšelyje, kuriame dirbo. Po to užfiksuota medžiaga ji dalydavosi interneto pedofilų žiede, rašo Metro.co.uk.

2009-aisiais moteriai buvo skirta mažiausiai septynerių metų įkalinimo bausmė, tačiau dabar Lygtinio paleidimo komisija teigia, kad V. George „nebekelia grėsmės visuomenei“.

Pasirodžius informacijai apie šį pareigūnų sprendimą, prasidėjo protestai, kuriems vadovavo buvęs Vanessos vyras Andrew, su moterimi išsiskyręs jai dar sėdint kalėjime. Jis nežinojo apie jo buvusios žmonos šlykščius ir žiaurius veiksmus.

Andrew baiminasi, kad buvusi sutuoktinė manipuliavo Lygtinio paleidimo komisijos nariais ir tikina, kad ją paleisti iš įkalinimo įstaigos nėra saugu.

V. George, kuri padarė 64 nuotraukas, kuriose ji seksualiai išnaudojo vaikus, viešai atsisakė ir jos dvi dukros.

Lygtiniam paleidimui Vanessa buvo svarstoma dar pernai lapkritį. Ta proga moteris susigrąžino savo mergautinę pavardę ir tapo Vanessa Sylvia Marks. Tačiau jos paleidimas iš įkalinimo įstaigos tada buvo atidėtas, o vėliau ir atšauktas visuomenei išreiškus pasipiktinimą.

Vanessos šeima nė nežinojo apie slaptą moters gyvenimą ir tai, ką ji išdarinėjo „Little Teds" lopšelyje Efforde, Plymouthe iki jos sulaikymo 2009-ųjų birželio 9 d.

V. George prisipažino dėl septynių vaikų lytinio išnaudojimo atvejų ir šešių nuotraukų darymo ir dalijimosi atvejų jai reikštus kaltinimus.

Pedofilė vaikų nuotraukomis dalijosi su kitais penkiais pedofilų gaujai priklausančiais asmenimis, taip pat su jos mylimuoju internete Colinu Blanchardu, vadovavusiu visam pedofilų žiedui.

Buvęs Vanessos sutuoktinis Andrew teigia, kad V. George padarytų nusikaltimų psichologinius randus jis jaus visą likusį gyvenimą.

Sužinojęs apie nusikaltėlės paleidimą į laisvę, vyras teigė buvęs priblokštas ir nežinojo, ką sakyti.

„Kai ji gyvens tarp mūsų, tikriausiai pakeitusi išvaizdą ir tapatybę, aš tuo tarpu visą gyvenimą kankinsiuosi šiame košmare. Vanessa yra manipuliuotoja, ji kaip leopardas, niekada nepakeičiantis savo dėmių. Ji turėtų likti uždaryta“, – Metro.co.uk sakė Andrew.

Lygtinio paleidimo komisijos atstovas sakė: „Komisija atidžiai ištyrė didžiulius kiekius įkalčių, taip pat jos elgesio pokyčius. Visuomens saugumas yra mūsų prioritetas.“

2019 07 12 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt