ketvirtadienis, sausio 28 d.
Iš masinio imigrantų boikoto liko tik kalbos
tiesa.com

Vasario 20-oji turėjo būti diena, kai visi imigrantai Jungtinėje Karalystėje neis į darbą ir taip parodys, kokią įtaką jie daro šaliai. Tačiau drąsus planas virto šnipštu.

Po birželio 23-iosios referendumo išaugus neapykantai svetimšalių atžvilgiu bei neužtikrinant jų ateities JK, britas Matt’as Carr’as spalio pradžioje paskelbė kvietimą visus imigrantus vienytis ir organizavo akciją „Viena diena be mūsų“ („One day without us“).

Jos tikslas – paskatinti imigrantus vasario 20-ąją nedirbti, kad šalis suprastų, kokie jie čia reikalingi ir kokią vertę sukuria visuomenei.

Nors idėja sulaukė gausybės sveikinimų ir pažadų solidarizuotis su organizatoriais, kalbos ir liko kalbomis: per 4 mėnesius vos daugiau nei 6 tūkst. Žmonių „Facebook“ pažymėjo, kad nori akcijoje dalyvauti, nors JK gyvena apie 3 milijonus imigrantų.

Tiesa, sekmadienį skirtinguose šalies miestuose įvyko keli nedideli mitingai, palaikantys akciją, imigrantus ir boikoto idėją, bet pirmadienis niekuo neišsiskyrė ir dauguma ėjo į darbą kaip ėję – atrodo, kad kalbėti lengviau, nei veikti.

Idėjos autorius nenuleidžia rankų ir kviečia pirmadienį 13 val. bent simboliškai sudalyvauti akcijoje ir palaikymo šūkius skanduoti… internete.

Vasario 20-ąją šį boikotą primena ir JK žiniasklaida. „The Independent“ paskelbė naujosios ekonomikos fondo tyrimo duomenis, rodančius, kad jeigu visi emigrantai vieną dieną nedirbtų, tai valstybės iždui kainuotų 328 milijonus svarų sterlingų.

Tame pačiame tyrime nurodoma, kad pasitraukus svetimšaliams darbuotojams nustotų funkcionuoti nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS).

Imigrantai planuoja masinį boikotą

2017 02 20 10:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt