pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Iš namų pabėgusios šešiolikmetės nuotakos tėvų reikalaujama mokėti alimentus jos naujajam vyrui
tiesa.com
facebook nuotrauka

Paauglės, pabėgusios iš namų tam, kad susituoktų su daugiau, nei dešimtmečiu vyresniu vyriškiu skundžiasi, kad padykusios dukrelės naujasis vyras reikalauja, kad šie jam mokėtų alimentus.

Claire Milliner, 42-jų, bei Martin Chambers, 47-erių, pabėgus dukrai buvo tiesiog sugniuždyti. Pora susitiko pažinčių svetainėje ir gruodžio 27-tą dieną susituokė Gretna Green, kur sulaukus 16-kos metų santuoka be tėvų leidimo yra legali.  

Nuotakai 16-ka suėjo vos du mėnesiai iki vestuvių. Praėjusį mėnesį Claire ir Martinas sulaukė laiško iš Child Maintenance Service (CMS - vaiko priežiūros tarnyba), reikalaujančio sumokėti £3,634.84 per metus už jų vaiko priežiūrą.  

Tokios sumos reikalavo dukters vyras Arnoldas, kuris, beje, taip pat yra tėvas. Claire po incidento prarado darbą. Ji dėl to kaltina stresą, kurį sukėlė dukters veiksmai.  

„Negaliu patikėti. Ji dar vis mokosi mokykloje, o jis ją vedė. O dabar jam dar ir užtenka drąsos reikalauti pinigų už „vaiko” priežiūrą. Ji - jo žmona! Manau tai maistas ir drabužiai, visi tie dalykai, kuriuos vaikui parūpina tėvai. Bet CMS nori, kad mes mokėtume jam!”  

Mama pripažįsta, kad dukrai ėmus vaikščioti į pasimatymus su Arnoldu ji nemanė, kad tai - rimta.  

„Jis niekad neateidavo pas mus į namus ir mes nemanėme, kad tai - labai rimti santykiai. Jis buvo jos pirmas vaikinas, tad norėjau jai duoti erdvės. Tikrai nesitikėjome, kad taip nutiks” - pasakojo išsigandusi mama.

2019 05 05 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt