antradienis, rugsėjo 29 d.
Iš pašalpų gyvenanti šeima reikalauja 9 miegamųjų namo
tiesa.com

Aštuonis vaikus turinti iš socialinių pašalpų gyvenanti bedarbė motina iš vietinės valdžios reikalauja didesnio socialinio būsto, už kurį mokės mokesčių mokėtojai, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

37-erių Julie Howard ir aštuoni jos vaikai gyvena kartu su moters tėvais, Gwen ir Martinu Hughes’ais, trijų kambarių name Vorčesteryje. Moteris ir jos gyvenimo partneris skundžiasi, jog turėjo išsikelti iš savo kadaise turėto trijų kambarių namo, nes kažkas mėtė akmenis į jų langus.

Šiuo metu gausi šeimynėlė iš vietinės valdžios reikalauja suteikti jiems net devynių kambarių namą, kad kiekvienas vaikas turėtų po atskirą kambarį. Iš pašalpų gyvenanti šeimyna mano, jog turėtų būtį įrašyta būsto laukiančiųjų sąrašo viršuje.

Nepaisant to, kad kasmet šeima gauna 40 tūkst. svarų sterlingų pajamų, moteris tvirtina, jog jų šeima negali sau leisti tokio būsto, kokio jiems reikia.

Moters motina G. Hughes šiuo metu rūpinasi būriu ponios J. Howard vaikų. Gwen ir Martinas Hughes‘ai priversti dalintis savo miegamuoju su Julie ir jos vaikais.

Vaikų tėvas, ponas Howardas, teigė: „Aš miegu svetainėje su dviem savo vaikais, mums tikrai reikia pagalbos. Sūnus Scottas išsikraustė gyventi pas seserį, nes nebegalėjo iškęsti vyraujančio chaoso".

„Geriausia ką mums pasiūlė, tai „Bed and Breakfast“, o vasario mėnesį ir du atskirus namus, tačiau mums tai netinka, kadangi šeima turi būti kartu. Mums reikia pakankamai didelio namo, kad kiekvienas turėtų atskirą kambarį ir galėtume gyventi visi kartu, - guodėsi šeimos tėvas.

„Mes neviltyje, vaikai miega ant pripučiamų lovų tame pačiame kambaryje, kur ir seneliai“, - vyrui antrino Julie.

Nors šeimai verkiant stinga vietos ir pinigų, tačiau jie įsigijo du naminius augintinius – šunį ir jūrų kiaulytę. „Labai brangus vaikų rūbai, o naminių gyvūnėlių priežiūrai išleidžiu apie 2 tūkst. svarų per metus“, - skundėsi aštuonių vaikų motina.

Negana to, šeimynai labai trūksta automobilio, tad kol jo neturi, važinėja taksi. Vaikams stinga patogumų, mat tenka dalintis vienu „Play station“.

Paskutinį kartą aštuonių vaikų mama dirbo prieš 16 metų, prieš pirmą kartą pastodama. Jos vyras negali dirbti dėl patirtos nugaros traumos. Visi pinigai iš kurių gyvena 10 asmenų šeima – invalidumo ir vaikų pašalpos.

Vorčesterio miesto taryba teigia, jog šiai socialiai remtinai šeimai yra suteikiamas prioritetas, tačiau atitinkančio jų poreikius būsto paprasčiausiai nėra.

2015 08 21 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt